Čempionų lyga

Čempionų Lyga – priemonė, kuria siekiama skatinti vaikus aktyviam laisvalaikiui, domėtis krepšiniu ir mokytis jį žaisti. Čempionatų pagalba vaikai įgauna komandinio žaidimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi, išmoksta priimti pralaimėjimus – iš jų mokosi ir džiaugiasi pergalėmis.

I. Pirmenybių vykdymas ir vadovavimas. Čempionų lygos 2013 m. gimimo ir jaunesnių berniukų pirmenybes organizuoja Krepšinio akademija „Snaiperis“. Pirmenybių vyr. teisėjas E. Bartuševičius.

II. Pirmenybių vykdymo vieta ir laikas. Pirmenybės vykdomos 2021 m. sausio – gegužės mėnesiais. Rungtynes komandos privalo sužaisti nurodytą savaitę pagal tvarkaraštį. Už rungtynių laiko ir vietos suderinimą atsakingos abejos komandos. Nepavykus sutarti treneriams dėl rungtynių vietos ir laiko, jos bus žaidžiamos šeštadienį – neutralioje salėje. Neįvykus rungtynėms nustatytu laiku, rezultatas bus 0:20 arba 20:0 (priklausomai dėl kurios komandos kaltės liko nesužaistos rungtynės). Pirmenybių vyr. teisėją apie laiko ir vietos suderinimą informuoti ne vėliau kaip likus 2-3 dienoms iki rungtynių.

III. Pirmenybėse dalyvaujantys žaidėjai. Pirmenybėse gali dalyvauti žaidėjai gimę 2013 m. ir jaunesni.

IV. Pirmenybių vykdymo sistema.

Pirmas etapas.  Pogrupiuose po penkias komandas. Komandos pogrupiuose žaidžia vieno rato susitikimus.

Antras etapas. Prasideda atkrintamosios (ketvirtfinalio) varžybos, kuriose dalyvauja savo pogrupiuose 1-4 vietas užėmusios komandos. Viso dalyvauja aštuonios komandos.

Ketvirtfinalyje komandos porose žaidžia vienas rungtynes. Žaidžia A1-B4; A2-B3; B2-A3; B1-A4 vietas užėmusios komandos. Porų nugalėtojai patenka į pusfinalį.

Pusfinalyje komandos žaidžia vienas rungtynes. Pirmąsias pusfinalio rungtynes žaidžia A1-B4 nugalėtojas su B2-A3 nugalėtoju. Antrąsias pusfinalio rungtynes žaidžia B1-A4 nugalėtojas su A2-B3 nugalėtoju. Porų nugalėtojai patenka į finalą.

Finale ir dėl trečios vietos porose žaidžiamos vienos rungtynės direktoriaus paskirtoje sporto salėje.

V. Apdovanojimai. Pasibaigus pirmenybėms komandinius apdovanojimus gauna 1-3 vietas iškovojusios komandos. Komandos prizininkės apdovanojamos taurėmis, o žaidėjai medaliais. Taip pat apdovanojamas kiekvienos komandos naudingiausias žaidėjas.

Eil. Nr. Komandos pavadinimas Treneris
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
Data Laikas Namų komanda Rezultatas Svečių komanda Tvarkaraštis/Arena
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

A pogrupis

Eil. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 Pergalės/Pralaimėjimai Taškai Vieta
1.                
2.                
3.                
4.                
5.                

 

B pogrupis

Eil. Nr. Komanda 1 2 3 4 5 Pergalės/Pralaimėjimai Taškai Vieta
1.                
2.                
3.                
4.                
5.