2016 – 2017 m. sezono startas su naujais iššūkiais

2016-10-08

Energingai ir su naujais iššūkiais Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ auklėtiniai pradeda 2016–2017 m. sezoną. Šio sezono rinktinių pasirengimo etapas prasidėjo dar rugpjūčio mėnesį. 2007 m. rinktinė ir treneris E. Bartuševičius šiemet priima naują iššūkį – pirmą kartą dalyvauja Kauno miesto pirmenybėse. Komandoje vyrauja puikios sportinės nuotaikos, o jos treneris ramiai ruošiasi sezonui ir įvardija savo šių metų tikslą: „Kiekviename sezone turiu vieną ir pagrindinį tikslą – siekiu, jog kiekvienas žaidėjas kuo labiau patobulintų savo individualias savybes, kas yra būtina šiuolaikiniam krepšiniui“.

2000 m. ir 2001 m. gimusių auklėtinių treneris K. Matulaitis pabrėžė, kad jo treniruojamų komandų žaidėjai yra tikri kovotojai ir su treneriu priešakyje kiekvienose rungtynėse siekia tik teigiamo rezultato: ,,Norime ne tik siekti pergalių, tačiau ir gerinti savo įgūdžius. Kiekvienam žaidėjui suteiksiu pakankamai laiko aikštelėje, kad galėtų pajusti rungtynių atmosferą bei rungtyniavimo malonumą. Dalyvausime tiek Kauno miesto pirmenybėse, tiek Lietuvos moksleivių krepšinio čempionate, todėl įdomių rungtynių tikrai netrūks. Šiemet pirmą kartą mūsų Akademijos auklėtiniai dalyvaus ir trečioje pagal stiprumą Lietuvos regioninėje krepšinio lygoje, RKL čempionate. Tai pirmas žingsnelis mūsų jauniesiems krepšininkams profesionaliame krepšinyje. Mano kaip trenerio pagrindinis tikslas – parengti kuo daugiau žaidėjų, kurie sėkmingai atstovautų  “SNAIPERIS” komandą. Kitiems žaidėjams sieksiu padėti tobulinti  savo žaidimą, kad jeigu ne šiais metais, tai galbūt jau kitais patektų į šią komandą. Svarbiausia, kad mano ugdomi jaunieji krepšininkai būtų ne tik geri krepšininkai, bet ir geri žmonės, kuriais didžiuočiausi ne tik aš, bet ir jų artimiausi žmonės”.

2002 m. komanda tikslingai ir su dideliu noru nuo pat sezono pradžios treniravosi lauke. Treneris A. Baltrušaitis džiaugėsi, kad nepaisant nepalankių oro sąlygų žaidėjai su didžiuliu noru rinkdavosi į treniruotes, bei siekdavo pagerinti savo atletinį pasirengimą artėjančioms sezono kovoms. Darbas tęsiamas ir toliau komanda ruošiasi pirmoms oficialioms rungtynėms žaisdama  kontrolines rungtynes. ,,Snaiperio” 2002 m. komanda šį sezoną rungtyniaus MKL ir KKML pirmenybėse, kuriose be abejonės sieks pagerinti praėjusio sezono rezultatus.

Žaidėjų tėvelius, draugus ar tiesiog mylinčius gražų krepšinį kviečiame ateiti pasižiūrėti, kas yra tikra kova, noras tobulėti bei siekti savo svajonių!