Bakalauro diplomai dar trijų KA „Snaiperis” trenerių rankose

2020-07-02

Iškilmingai įteikti bakalauro studijų diplomai trims Krepšinio Akademijos „Snaiperis” treneriams. Pasibaigus mokslo metams, birželio 19 d. Lietuvos sporto universitete vyko absolventų šventė, kurioje įteikti Treniravimosi sistemos bakalauro studijų diplomai mūsų krepšinio treneriams – Rokui Šipilai, Tomui Mockui, Aidui Kuzminskui. 

Treneris Tomas Mockus kalbėjo, jog „Labai smagu ir gera, kad pavyko pasiekti užsibrėžtų tikslų, žinoma buvo ir gerų, ir blogų akimirkų, bet svarbiausia išmokti nauji dalykai. Artimiausi ateities planai yra toliau tęsti žinių kelią su magistro studijomis ir dirbti savo lauke!”

„Nuotaikos tik teigiamos, džiaugiuosi, kad pavyko baigti studijas. Dabar planuoju tęsti mokslus ir stoti į magistro studijas, tačiau norėtųsi ir pakeliauti, pažinti pasaulį, todėl bandysiu tai derinti” sakė absolventas Rokas Šipila.

„Baigtas vienas gyvenimo etapas, tačiau jau laukia naujas, su naujais iššūkiais. Jau esu pateikęs prašymą į magistrantūros studijas, todėl toliau noriu gilinti krepšinio žinias” su šypsena veide kalbėjo treneris Aidas Kuzminskas.

Krepšinio Akademija „Snaiperis” sveikina trenerius sėkmingai baigus mokslus ir linki didžiausios sekmės krepšinio aikštelėse, tęsiant mokslus bei įgyvendinant ateities planus!