Čempionų Lyga pasiekė finišą!

2020-06-19

Vidinis 2019/2020 m. sezono Krepšinio Akademijos „Snaiperis” čempionatas Čempionų Lyga pasiekė finišą. Čempionų Lygoje komandos buvo suskirstytas į tris amžiaus grupes – U8, U9, U10. Vidiniame čempionate rungtyniavo ir išbandė savo jėgas daugiau nei dvidešimt jaunųjų krepšininkų komandų. Visą sezoną Čempionų Lygą čempionatą lydėjo daug emocijų, nuostabios pergalės ir skaudūs pralaimėjimai, tai kas augina jaunąjį Krepšinio Akademijos „Snaiperis” sportininką. 

Vidiniame čempionate patirtį kaupia ne tik jaunieji krepšininkai, bet ir jų treneriai, kurie nuo pirmųjų sezono dienų įdėjo daug pastangų dirbant su savo auklėtiniais.
„Smagu, kad vaikai nuo pat pirmųjų rungtynių noriai klausė nurodymų bei patys nevengė improvizuoti žaidimo metu, o tai vaikų amžiuje labai svarbu norint, kad jie įgytų savarankiško mąstymo rungtyniaujant bei spręsti patiems iškylančias žaidimo situacijas. Atnaujinus treniruotes ir vidinio čempionato finalines rungtynes tikėjomės šiek tiek geresnių rezultatų, bet reikia pabrėžti vaikų motyvaciją sportuoti, rungtyniauti ir stengtis kiekvienos treniruotės bei rungtynių metu, tuo labiau, kad vaikų amžiuje sportinis rezultatas nėra svarbiausias dalykas. Svarbu, kad vaikai tobulėtų, augtų jų motyvacija sportuoti bei pasitikėjimas tiek savimi, tiek komandos draugais. O kitame sezone stengsimės pasiekti dar geresnių tiek asmeninių, tiek komandinių rezultatų. Kaip treneriui man pačiam labai smagu, kad vaikai noriai sportuoja, lanko treniruotes, vyksta į rungtynes ir stengiasi būti geresni tiek kaip sportininkai, tiek kaip asmenybės. Svarbu kad noras sportuoti nedingtų ir toliau, o kaip tik su laiku kuo labiau didėtų” kalbėjo treneris Karolis Matviejevas apie savo treniruojamus jaunuosius krepšininkus.

Jau ketvirtus metus Krepšinio Akademijoje „Snaiperis” dirbantis treneris Emilijus Petrauskas apie šį sezoną kalbėjo su šypsena. „Sezono finišas tiesiog puikus, iki pilnos laimės trūko tik vienos pergalės finale su 2012 m. vaikais, tačiau ir patekimas į finalą yra puikus rezultatas, kai komandai negalėjo padėti visi žaidėjai, nors grupėje nebuvom pirmiaujantys, tačiau įrodėme, kad šį tą galime, o su 2010 m. vaikais tikslas buvo tik vienas – kelti čempionų taurę į viršų. Tai padaryti mums ir pavyko, nors finale susitiko dvi savęs lygios komandos, visada tikėjau, kad mano jauniesiems sportininkams pavyks laimėti. Džiaugiuosi vaikų charakteriu ir motyvacija aikštelėje, buvo išties įspūdinga matyti jų emocijas, o turint tokį tėvelių užnugarį, kurie mus stipriai palaikė tiek pusfinalyje, tiek finale, jokie varžovai nebūvo baisūs“.

Čempionų lygos finaliniame etape susirenka pačios stipriausios Krepšinio Akademijos „Snaiperis” komandos, o didžiausiais sirgaliais tampa tėveliai, artimieji ir draugai. Nuo ankstaus ryto iki pat vakaro vyrauja emocijos ir begalinė meilė krepšiniui. 

ČEMPIONŲ LYGA U8 (gim. 2012 m. ir jaunesni). Rungtynėse dėl trečiosios vietos Santara (tr. Mantas Sadauskas) krepšininkai įveikė Veršvų-Brazdžionio (tr. Karolis Matviejevas, Lukas Šaulevičius) komandą 35:17. Finalinėse rungtynėse dėl pirmosios vietos Šančių (tr. Edgaras Bartuševičius) komanda nugalėjo Švara-Rūtelė (tr. Emilijus Petrauskas, Rokas Šaulevičius) krepšininkus 28:19.

ČEMPIONŲ LYGA U9 (gim. 2011 m.). Trečiąją vietą iškovojo Santara (tr. Mantas Sadauskas) nugalėję Šviesa-Gediminas (tr. Andrius Ulčickas) jaunuosius krepšininkus 42:30. Rungtynėse dėl pirmosios vietos – Vaižganto (tr. Algirdas Čiurlys) komanda nusileido Domeikava-Kazimieras (tr. Benas Narbutas) krepšininkams 17:33.

ČEMPIONŲ LYGA U10 (2010 m. gim.). Rungtynėse dėl trečiosios vietos Kovo 11-osios (tr. Edgaras Čižinauskas) krepšininkai turėjo pripažinti Domeikava-Kazimieras (tr. Benas Narbutas) pranašumą 32:54. Rungtynėse dėl pirmosios vietos po atkaklios kovos Švara (tr. Emilijus Petrauskas) įveikė Nemunas-Vaižgantas (tr. Andrius Ulčickas) 41:37 krepšininkus.

Nuotraukų albumai:
Santara prieš Veršvai-Brazdžionis, Šančiai prieš Švara-Rūtelė, U8 apdovanojimai

Santara prieš Šviesa-Gediminas, Vaižgantas prieš Domeikava-Kazimieras, U9 apdovanojimai

Kovo 11-osios prieš Domeikava-Kazimieras, Švara prieš Nemunas-Vaižgantas, U10 apdovanojimai