KA „Snaiperis“ sėkmingai užbaigė dieninę vaikų vasaros stovyklą „Kaunas Camp 2019“! (VIDEO)

2019-09-23

Jau penktus metus iš eilės Krepšinio Akademija „Snaiperis“, kviečiantis visus 5-12 metų vaikus praleisti vasarą turiningai, prasmingai ir su krepšinio kamuoliu, sėkmingai užbaigė 2019 metų dieninės vaikų vasaros stovyklos sezoną, kuris vyko net penkias vasaros savaites.

Šiais metais pirmą kartą Krepšinio Akademija „Snaiperis“ rengė dieninę vaikų vasaros stovyklą „Kaunas Camp 2019“ net penkias savaites iš eilės, o taip pat, pirmą kartą per penkis metus, stovykla pirmas dvi savaites vyko net dvejuose Kauno miesto mokyklose.

Dieninės stovyklos organizatoriai stengėsi, kad stovyklautojai turėtų prasmingai ir turiningai praleistą laiką stovykloje. Treneris Edgaras Bartuševičius komentavo „stovykla yra tokia labiau pramogų stovykla, susipažįsti galbūt su naujais draugais, praleidi gerai laiką, sportuoji, nesėdi prie kompiuterio, nesėdi prie telefono, kaip dabar madinga, o leidi laiką naudingai“.

Mažiesiems sportininkams veiklų netrūkdavo, kiekvieną dieną jų laukdavo treneriai su paruoštomis sporto veiklomis kaip krepšinio turnyrai, futbolas, kvadratas, estafetės, paspirtukų lenktynės bei daug kitų aktyvių žaidimų. Kiekvieną savaitę „Kaunas Camp 2019“ stovyklautojų laukdavo įvairios, linksmos ir aktyvios  pramogos Kauno mieste. Mažieji sportininkai „Lankų Arenoje“ ir lazerių žaidime „Lazertronas“ išbandė savo taiklumą, budrumą ir komandinį darbą, laipiojimo centre „Miegantys Drambliai“ kopinėjo sienomis, batutų parke „JumpSpace“ žaidė šiek tiek kitokį krepšinį, kovojo virš kempinių baseino ir daug šokinėjo, „Girstučio“ baseine džiaugėsi vandens pramogomis, „Zooparke“ susipažino su gyvūnėliais, juos glostė ir maitino, o kino teatruose „Forum Cinemas“ ir „Cinamon“ žiūrėdavo animacinius filmukus.

Dieninės vaikų vasaros stovyklos „Kaunas Camp 2019“ dalyviai sulaukė ir svečių. Krepšinio Akademija „Snaiperis“ į dieninę stovyklą pakvietė net du svečius – Gintautą Matulį ir Edviną Šeškų. Patyrę krepšininkai pravedė treniruotes mažiesiems sportininkams, pasidalino savo patarimais bei parodė savo sugebėjimus su krepšinio kamuoliu.

  „Jie visi turi noro ir energijos, man tai fainai čia buvo šiandien. Dabar sąlygos tikrai žiauriai jiems geros suteiktos, stovyklos tai jaunimui tik tobulėti ir dirbti! komentavo krepšininkas Edvinas Šeškus apie apsilankymą „Kaunas Camp 2019“ stovykloje.

Po įvairių aktyvių užsiėmimų stovyklautojai laisvą laiką praleisdavo kitaip. Kiekvieną dieną turėdami bent po porą valandų poilsio laiko, stovyklautojai mėgdavo ne tik žiūrėti „NBA“ vaizdo įrašus, bet ir prisiminti buvusias rungtynes, turnyrus, stovyklas ir žiūrėti vaizdo įrašus iš Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ „Youtube“ kanalo.

Oro sąlygos buvo palankios stovyklai. Pirmas dieninės stovyklos savaites stovyklautojai sulaukė vos kelių lietaus valandų, o didžiąją laiko dalį džiugino vasariškas karštis, nuo kurio sportininkai atsigaivindavo mėgstamame vandens mūšyje, kuriame treneriai likdavo šlapesni nei jų priešininkai. Per antrą dieninės vasaros stovyklos „Kaunas Camp 2019“ laikotarpį teko susidurti su lietingesniu oru, tačiau tinkamos sąlygos mokyklose leisdavo toliau, be priekaištų vykdyti aktyvias veiklas.

Paklausti stovyklautojai apie stovyklą džiaugiasi turėję galimybę joje dalyvauti ir rekomenduoja ją visiems bei prižada grįžti kitais metais! „Labai gera stovykla, puiki tiesa sakant, daug ko išmoksti, puikios treniruotės!“

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ dieninės vaikų vasaros stovykla „Kaunas Camp“ – puiki galimybė vaikams smagiai, aktyviai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, sutikti senus draugus ir susipažinti su naujais, mokytis, įgauti naujų įgūdžių, lavinti turimus bei augti drauge!

Didžiulį AČIŪ sakome visiems stovyklautojams už puikiai praleistą laiką kartu, smalsumą, motyvaciją ir geras emocijas, treneriams ir visiems prisidėjusiems prie stovyklos įgyvendinimo ir sklandumo. Geros likusios vasaros ir iki kitų susitikimų!