Išsiilgtas krepšinis viruso metu

2020-11-12

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komanda įsibėgėjo į antrojo karantino nuotolinį mokymosi procesą ir labai stengiamės išlikti pozityviais. Nors Akademijos treneriams tenka susidurti su nekontaktinio mokymosi iššūkiais, tačiau situaciją  priimame kaip įveikiamą iššūkį. Mūsų komanda džiaugiasi, kad šiuo laikotarpiu jaunieji sportininkai įsitraukia į vykdomą neformalųjį ugdymą, bet tikimės, kad šis procesas ilgai netruks ir greitu metu visi kartu vėl susitiksime krepšinio aikštelėse!

Užsienio šalyse į viruso plitimą nuo pat pirmųjų dienų buvo žiūrima itin griežtai. Kinijoje ir Amerikoje bandant pristabdyti virusą tarp krepšinio mėgėjų visi krepšiai buvo užtvirtinami taip, kad kamuolys niekaip negalėtų įkristi.

Buvo naudojamasi tokiomis priemonėmis, kaip draudžiamosios/įspėjamosios juostos, medžio lentos ir netgi grandinės, jog komandinis žaidimas šiose aikštelėse taptų maksimaliai nepatogus ar netgi visai neįmanomas. Kai pataikymas į krepšį tapo neįmanomas ir pagundų žaisti krepšinį kilo mažiau – didžioji krepšinio mėgėjų dalis persikėlė į virtualią, kompiuterinių žaidimų erdvę.

Aikštėse, kuriose krepšinio krepšiai nebuvo „užrakinti“ –  žmonės laikėsi netikėčiausių apsaugos priemonių, kurių dėka krepšinį žaisti nebuvo patogu, bet visgi įmanoma. Amerikoje, grupelė draugų žinodami apie viruso plitimą ir reikalingą saugų atstumo laikymąsi, rado kūrybišką išeitį, kaip galėtų žaisti išsiilgtą krepšinį – hazmat kostiumai, kurie yra pagaminti iš nepralaidžios medžiagos.

Video: https://www.instagram.com/p/B-GKH4EFlrq/

25 metų Tre Mayo (2020) sakė „mes tiesiog labai pasiilgom krepšinio“, „mes jautėmės saugiai ir patikimai su kostiumais. “ Nors vaikinai jautėsi saugiau, tačiau minėjo, kad kostiumai nėra itin patogūs aktyviam sportui.

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ linki būti sveikiems ir išlikti pozityviems, nes šis etapas yra laikinas!

Šaltiniai:
pav. 1:
ttps://www.pilotonline.com/resizer/mC67iJAKWxGgw_mq7eODao-nBoI=/1200×0/top/arc-anglerfish-arc2-prod-tronc.s3.amazonaws.com/public/L3RT24H72FEFRPXAT4JONIWNVU.jpg
pav. 2:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQBUY0-6GXyqblvkvqXnjE7QrtYiFFmzs-9Wg&usqp=CAU
pav. 3:
ttps://www.houstonchronicle.com/opinion/outlook/article/glimpse-quarantine-china-life-hell-coronavirus-15119793.php#photo-19155817

pav. 4, 5.: https://eu.poughkeepsiejournal.com/story/sports/2020/03/24/poughkeepsie-pals-play-basketball-hazmat-suits-amid-covid-19-scare/2903826001/