JAUNIAUSIŲJŲ AUKLĖTINIŲ NAUJAS ŽINGSNIS KREPŠINIO PASAULYJE

2019-06-05

Jauniausieji akademijos auklėtiniai, šešiamečiai Kauno miesto darželinukai, lankantys Krepšinio Akademijos „SNAIPERIS“ sportinių žaidimų ir krepšinio treniruotes žengia naują žingsnį. Gegužės mėnesiui besibaigiant, šešiamečiai skaičiuoja psakutiniąsias dienas darželiuose ir jau ruošiasi pasaulio pažinimui pradinėse mokyklose. Visi Akademijos auklėtiniai, kuriems šie metai darželiuose buvo paskutiniai, jau dalyvavo kasmetinėje Jaunojo Krepšininko treniruotėje, už atradimus krepšinio aikštelėje spaudė ranką grupės treneriui ir kūrė planus, kuriose aikštelėse toliau bus galima džiaugtis krepšinio žaidimais. Baigus pirmąjį, įdomų, kupiną naujų patirčių ir smagių žaidimų etapą, visiems jauniesiems krepšininkams buvo įteikti Jaunojo Krepšininko diplomai ir saldūs prizai. Ačiū renginio rėmėjui „The Jelly Bean“, kad Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ auklėtiniams netrūko džiaugsmingų Jūsų staigmenų, skanių dovanėlių.

Jaunuosius krepšininkus ir toliau kviečiame mokytis ir žaisti smagų krepšinį mūsų Krepšinio Akademijoje „SNAIPERIS“ sporto salėse, įvairiose Kauno miesto ir rajono mokyklose. Čia vaikų lauks draugiški ir krepšiniu gyvenantys treneriai, kurie tikrai nuoširdžiai moko žaisti krepšinį, dalijasi žaidimo gudrybėmis ir augina Lietuvai naujus krepšininkus. Visas sporto bazes, kuriose Jūsų laukiame, galite rasti čia: http://kasnaiperis.lt/priemimas/

Linkime visiems turiningų atostogų, šiltos, smagios, kupinos įspūdžių, įdomių atradimų vasaros, o rudenį lauksime Jūsų krepšinio aikštelėse!