KA „Snaiperis“ 2002 jauniai MKL atkrintamosiose

2020-03-09

Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygoje (MKL) Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ U18 jaunių komanda (gim. 2002 m.), treniruojama trenerio Manto Sadausko, B diviziono atkrintamųjų etape.

KA „Snaiperis“ jaunių komanda dabar esanti B diviziono, A pogrupio, turi 12 laimėjimų ir 4 pralaimėjimais (28 turnyriniai taškai), jau šią savaitę rungtyniaus atkrintamosiose dėl patekimo į finalą.

Pasibaigė pirmasis MKL etapas ir laukia atkrintamosios, trenerio Manto Sadausko klausėme kaip įvertintų reguliarųjį sezoną.

“Reguliarujį sezoną galiu vertinti dviprasmiškai. Buvo ir atkaklių kovų bei sunkių ir svarbių pergalių, deja, sezono metu kamavusios traumos paveikė mūsų žaidimą ir reguliarujį sezoną užbaigėme šiek tiek prasčiau, negu tikėjomės. Džiugu, kad visi žaidėjai pasveiko po traumų ir ketvirtfinalio metu vėl turėsime didesnę rotaciją.“

Laukia sunki ketvirtfinalio kova, ko tikitės iš komandos?

Taip, tikrai laukia sunkus ketvirtfinalio barjeras. Tai vienas iš svarbiausių sezono etapų, tad iš komandos tikiuosi didelio atsidavimo, pasiaukojimo kiekvienoje mikro dvikovoje bei geros gynybos. 

Su kokiais sunkumais gali tekti susidurti?

Serijos metu namų aikštės pranašumas bus varžovų pusėje, tad tai gali būti vienas iš privalumų varžovams.

Komandos nariai Adomas Rybelis ir Vytautas Meištas neslepia, kad emocijos prieš atkrintamąsias yra dviprasmiškos ir galėtų būti geresnės, nes teks susidurti su stipriais varžovais, tačiau bet kokiu atveju yra nusiteikę kovingai ir tikisi sėkmės.

Vytautas Meištas paklaustas apie sunkumus su kuriais gali tekti susidurti būsimose MKL atkrintamųjų rungtynėse atsako:

„Kartais tenka susidurti su maža rotacija rungtynių metu, kadangi būna, jog susirenka ne visi komandos nariai, jau tada varžovai tampa šiek tiek pranašesni. Taip pat, visada yra sunkiau rungtyniauti išvykose, kai kelionės daugiau ar mažiau išvargina ir aišku priešininkų komandos, kurios nėra silpnos, todėl reikia įdėti daug pastangų.“

Abu komandos nariai paklausti apie motyvacija, atsako, jog didžiausia motyvacija yra ta, kad su KA „Snaiperis“ 2002 komanda šis sezonas yra paskutinis, todėl norisi geriausio rezultato. „Sudėtas darbas, visos praleistos valandos treniruotėse, pastangos, paskutinis sezonas… nesinori, kad viskas taip greitai baigtųsi ir aišku norisi kuo toliau eiti, ir užimti prizinę vietą“ kalbėjo Vytautas Meištas., o Adomas Rybelis sakė, kad „Kadangi per visą istoriją nebuvo su KA „Snaiperis“ 2002 komanda peržengę atkrintamųjų barjero tai motyvacija didelė, tuo labiau, kad sezonas mums kartu paskutinis, tai būtų smagu užsikabinti medalį.“.

Adomas Rybelis ir Vytautas Meištas linki savo komandos nariams ir sau nenustoti tikėti savo jėgomis, išlikti komandiškiems, siekti užsibrėžtų tikslų ir atvesti komandą į pergalę, o treneris Mantas Sadauskas linki išvengti traumų.