Kaunas Camp 2020 sezonas sėkmingai baigtas!

2020-07-13

Sėkmingai užbaigtas dar vienas dieninės vasaros stovyklos Kaunas Camp 2020 sezonas. Penkias savaites vykusi stovykla buvo pilna produktyvaus ir aktyvaus laiko. Jaunieji stovyklautojai įsitraukdavo į trenerių paruoštas sportines veiklas, o į įvairias pramogas vykdavo su dideliu smalsumu.

Treneris Andrius Ulčickas kalbėjo apie stovyklą – „Kaunas Camp vasaros stovykla buvo puiki. Kiekvieną dieną jaunieji sportininkai produktyviai leido laiką treniruodamiesi, žaisdami žaidimus, keliaudami išbandyti įvairiausių pramogų bei karštomis vasaros dienomis po treniruočių ar turnyrų atsigaivindami vandens mūšiuose. Kiekvieno turnyro, kiekvienų rungtynių vaikai laukdavo su nekantrumu norėdami išbandyti savo jėgas prieš draugus. Rungtyniaudami, keliaudami bei būdami kartu daugelis jaunųjų sportininkų susiranda naujų draugų bei puikiai praleidžia vasaros laiką. Tikiuosi ir kitą vasarą pasimatyti su visais jaunaisiais mūsų stovyklos krepšininkais“.

„Dieninė vasaros stovykla praėjo puikiai. Į stovyklą atvyko daug motyvuotų sportuoti, smagiai praleisti laiką vaikų. Su stovyklautojais leidome laiką tiek žaidžiant įvairius žaidimus, tiek keliaujant į įvairias išvykas, kurios vaikams labai patinka ir kurių metu jie gali smagiai pramogauti. Vasaros stovyklos vaikams yra labai naudingos, o ypač tokiu metu, kai karantino laikotarpiu vaikai buvo pasyvesni negalėdami leisti aktyviai laiko su draugais. Krepšinio Akademija „Snaiperis“ atlieka puikų darbą organizuodama vaikams tokias vasaros stovyklas kaip ši. Tikiuosi, kad kitais metais vaikai taip pat bus susidomėję atvykti į šią stovyklą ir sulauksime dar didesnio jaunųjų sportininkų skaičiaus!“ su šypsena kalbėjo treneris Karolis Matviejevas.

Labai dėkojame jauniesiams stovyklautojams už puikiai praleistą vasaros laiką drauge ir sakome – IKI KITŲ METŲ!

Daugiau nuotraukų gali rasti: https://www.facebook.com/pg/kasnaiperis/photos/?tab=albums&ref=page_internal