Kęstutis Matulaitis: „atiduodame visas jėgas, kad Krepšinio Akademija „Snaiperis“ būtų stipresnė“

2020-10-19

Pasaulio ritmą pakeitusi pandemija kelia iššūkius daugeliui, tačiau Krepšinio Akademija „Snaiperis“ stengiasi spręsti iškilusias problemas bei laikytis visų saugumo reikalavimų vykdant veiklas ugdant jaunuosius krepšininkus.

Akademijos direktorius Kęstutis Matulaitis kalbėjo apie naują sezoną: „Visi kartu kiekvieną dieną atiduodame visas jėgas, kad mūsų kuriama Krepšinio Akademija „Snaiperis“ būtų stipresnė.
Kiekvienais metais taip ir šiais Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ treneriai deda didžiausias pastangas, kad mūsų treniruojami krepšininkai įgytų kuo geresnius pagrindus, kad vėliau jiems kuo mažiau būtų kliūčių, sunkumų tobulinant naujus individualius įgūdžius. Suprantame, kad tik su individualiai stipriais žaidėjais galime pasiekti gražių laimėjimų. Kiekvienas krepšininkas – svarbus, nes tik atitinkamos treniruotės ir tinkama aplinka gali padėti atsiskleisti mūsų tikriesiems talentams. Stengiamės, kad ir mūsų Akademijos organizuojamas 7–12 metų amžiaus berniukams ir mergaitėms vidinis čempionatas „Čempionų lyga“ būtų patrauklus ir mėgstamas. Norime, kad po sužaistų rungtynių vaikai vėl ir vėl lauktų sekančių rungtynių. Planuojame, kad šiame sezone „Čempionų lygoje“ keturiose amžiaus grupėse dalyvaus apie trisdešimt „snaiperiukų“ komandų. Taip pat, tęsime savo tradicinį projektą „Čempionų karta“, kuriame planuotai susitiks tik konkrečios amžiaus grupės bendraamžiai. Susirinkusieji krepšininkai bus testuojami specialiais atrinktais metodais, kuriais galėsime įvertinti atletinį, techninį žaidėjų parengtumą ir pateikti treneriams rekomendacijas, kaip patobulinti savo treniravimo programas. Pagrindinis tikslas ir noras, kad mūsų auklėtiniai būtų geriausi.“

Naujajame 2020/2021 m. sezone mūsų Akademiją Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) gins trys komandos, Kauno miesto čempionate (KKML) penkios bei Lietuvos  jaunimo krepšinio lygoje dalyvaus viena komanda. Mūsų Akademijos „krepšinio veidas aikštelėje“ bus trenerių Edgaro Čižinausko (gim. 2004 m.), Edgaro Bartuševičiaus (gim. 2007 ir 2009 m.) bei Andriaus Ulčicko (gim. 2010 m.) jauniejji krepšininkai.  

Nors jau yra prasidėjo naujas 2020/2021 metų krepšinio sezonas, tačiau dėl aukščiausių vietų pratęstame 2019/2020 Kauno Krepšinio Mėgėjų Lygos (KKML) sezone varžosi trys mūsų komandos: KA „Snaiperis“ 2004, KA „Snaiperis“ 2009 Geltonieji, KA „Snaiperis“ 2010 Raudonieji. Komandų treneriai tikisi, kad pavyks sėkmingai užbaigti prasitęsusį sezoną.

Planuojama rengti ir Tarptautinį prof. S. Stonkaus taurės jaunųjų krepšininkų turnyrą, kuris kaip ir kasmet organizuojamas gruodžio mėnesio pabaigoje. Krepšinio turnyre bus kviečiami 8-12 metų amžiaus krepšininkai iš Lietuvos bei užsienio šalių išbandyti savo jėgas ir įgauti daugiau naujos patirties krepšinio aikštelėje.

Artėjančių didžiausių metų švenčių metu Kalėdinis stebuklas taip pat įvyks, nors šiais metais situacija dėlioja planus kitaip, bet Kalėdų Senelio dovanos Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ auklėtinius tikrai pasieks ir nudžiugins!

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ linki būti saugiems, saugotis ir saugoti kitus dabartiniame gyvenimo etape.