Andrius Ulčickas: „kiekvienas gali tapti lyderiu!“

2020-09-21

„Kiekvienose rungtynėse gali atsirasti vis kitas žaidėjas, kuris tą dieną taps lyderis“ kalbėjo treneris Andrius Ulčickas, kuriam 2020/2021 sezonas tapo neeiliniu. Treneris pradėjo treniruoti Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ 2010 metais gimusių berniukų rinktines, o rinktinių krepšininkai puikiai tvarkosi su naujais išbandymais. Treneris ir komandos drąsiai žengia didesniais žingsniais link tikrojo krepšinio pasaulio. Kalbinome trenerį Andrių Ulčicką apie komandą, atmosferą ir lūkesčius.

Andriau, nebuvo lengva tapti 2010 m. gimimo berniukų rinktinių treneriu, kokios emocijos tave užplūdo, kai sužinojai, jog šias komandas į priekį vesi būtent tu?

Emocijos pačios geriausios, 2010 m. gimimo berniukų karta yra labai įdomi. Apsidžiaugiau, kad teks dirbti su puikiais bei darbščiais vaikais ir kartu siekti rezultatų krepšinio aikštelėje.

Jau su berniukais praleidai ganėtinai daug laiko, buvot išvykę į vasaros stovyklą Zarasuose, prasidėjo bendros treniruotės bei jau rungtyniavote Kauno krepšinio mėgėjų lygoje (KKML). Ar komandų berniukai tarpusavyje sutaria? Ar jau matosi komandų lyderiai?

Taip, berniukai puikiai sutaria tarpusavyje, nuotaikos treniruotėje, rūbinėje bei už salės ribų pačios geriausios, komandinis ryšys su kiekviena treniruote tik stiprėja. Vaikai puikiai randa bendrą kalbą tarpusavyje. Šios kartos komandų ,,lyderiai” yra visa bendra komanda, kiekvienas žaidėjas dirba puikiai bei stengiasi tobulėti. Kiekvienose rungtynėse gali atsirasti vis kitas žaidėjas, kuris tą dieną taps lyderis. Tuo ši karta ir yra stipri, turime ne vieną panašaus meistriškumo žaidėją, kurie vienas kitą puikiai papildo.

Kokie pagrindiniai tikslai ir kokios laukia svarbiausios rungtynės 2020/2021 metų sezone su 2010 m. gim. rinktinėmis?;

Pagrindiniai tikslai šiame sezone yra įgyti kuo daugiau patirties rungtyniaujant, dirbti komandiškai kaip vienas kumštis, stiprinti komandinį ryšį. Viso sezono metu palaikyti gerą komandinę atmosferą bei tobulėti visapusiškai. Rungtynių laukia labai įvairių, Kauno krepšinio mėgėjų lyga (KKML), įvairūs turnyrai, Jr. NBA bei kitais metais MKL pirmasis iššūkis. Visų rungtynių laukiame su nekantrumu (šypsojosi treneris Andrius Ulčickas).

Ką norėtum palinkėti komandoms ir sau kaip rinktinių treneriui?

Norėčiau palinkėti gero bei darbingo sezono, išlikti komanda esant ir sunkioms akimirkoms, pasisemti kuo įvairesnės patirties. Taip pat turime puikius tėvelius, kurie visada palaiko jaunuosius krepšininkus. Šis palaikymas ypač svarbus komandoms viso sezono metu, todėl ir toliau lauksime puikaus palaikymo artėjančiame sezone!

Dėkojame už pokalbį treneriui Andriui Ulčickui bei linkime didžiausios sėkmės vedant komandas į priekį!