Nuotolinis mokymas: treniruojamės namuose

2020-04-08

Susidariusi situacija pasaulyje, pakeitė mūsų planus ir pakoregavo kasdienę rutiną. Turime saugoti save bei aplinkinius ir likti namuose. Krepšinio Akademijos „Snaiperis” trenerių komanda siekdami, kad jauniesiems krepšininkams laikas namuose neprailgtų, būtų turiningas ir naudingas, nuo balandžio mėnesio pradėjo rengti nuotolinį treniruočių ciklą – „Treniruojamės namuose”.

Parengtos treniruotės yra pritaikytos dirbti namų sąlygomis, todėl tai puikus laiko praleidimas Akademijos sportininkams išliekant fiziškai stipriems ir žinoma, nepamirštant krepšinio. Treniruotės yra pateikiamos vaizdo įrašo formatu „Youtube” platformoje, kuri pasiekiama Akademijos sportininkams. Krepšinio Akademija „Snaiperis” ir trenerių komanda stengiasi, kad nuotolinės treniruotės būtų ne tik naudingos, bet ir įdomios bei įvairios. Vaizdo įrašuose Akademijos treneriai rodo atletinio rengimo pratimus visam kūnui (mobilizacija, aktyvacija, jėgos pratimai) ir įvairius pratimus pratimus norint pagerinti kūno ir kamuolio valdymo techniką.

Treniruočių laikai skelbiami šiame puslapyje, atsakingi treneriai laukia skambučių, laiškų, kad galėtų padėti jauniesiems krepšininkams išspręsti susidariusias problemas. Jeigu neturite prisijungimo nuorodos prie treniruočių platformos, parašykite el. p.: nvs@kasnaiperis.lt