SNAIPERIO 3X3 turnyras 2013

2013-12-25
2013-12-20 3x3

„MAŽYLIŲ“ amžiaus grupė, gim. 2004 m. ir jaunesni (nuotr.: snaiperis.net)

2013 metų gruodžio 20 dieną, Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ karaliavo krepšinis. Visi akademijos auklėtiniai dalyvavo šventiniame krepšinio turnyre 3×3. Turnyre varžėsi 15 komandų, kurios buvo suskirstytos į tris amžiaus grupes.

Pirmojoje „MAŽYLIŲ“ amžiaus grupėje (gim. 2004 m. ir jaunesni) varžėsi jaunieji krepšininkai, kurie dar tik pradeda žengti pirmuosius žingsnius krepšinio pasaulyje. Po įnirtingų kovų, kupinų džiugių ir nusivylimo akimirkų, „Mažylių“ grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda pavadinimu „Vanagai” (M.Liubinas, M.Šauklys, E.Budus), kurie savo sąskaitoje iškovojo 3 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą. Antrąją vietą užėmė „Ereliai” (K.Barvainas, M.Domskis, Justas), o trečioji vieta atiteko „Panterų” (D.Putrius, D.Danielis, T.Sadauskas) komandai. Naudingiausiu  3×3 turnyro žaidėju „Mažylių“ grupėjė buvo išrinktas Mindaugas Liubinas („Vanagai“).

2013-12-20 3x3_Mazyliai ir Berniukai

3×3 turnyro nugalėtojai, gim. 2002 m. ir jaunesni (nuotr.: snaiperis.net)

BERNIUKŲ“ amžiaus grupėje (gim. 2002-2004 m.) netrūko emocijų, kieto žaidimo bei noro nugalėti ir šventes pradėti švęsti anksčiau laiko. Sėkmingiausiai varžėsi ir pirmą vietą iškovojo komanda pavadinimu „Beždžionės” (Ald.Ditkevičius, R.Meškauskas, E.Varanauskas), kuri iškovojo 5 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą. Tuo tarpu antroje vietoje likusi „Vilkų” (Alm.Ditkevičius, A.Aniulis, A.Kavaliauskas) komanda, pirmajame rate iškovojo vos 1 pergalę, tačiau antrajame rate žengė be pralaimėjimų ir taip užsitikrino vietą geriausių trejete. Trečią vietą iškovojo „Grizlių” (N.Mažintas, D.Jasudavičius, A.Chaladauskas) komanda. Naudingiausiu 3×3 turnyro žaidėju „Berniukų“ grupėjė buvo išrinktas Aldevinas Ditkevičius „Beždžionės“.

Vyriausiųjų „VYRUKŲ“ grupėje (gim. 2000-2001 m.) į kovą dėl 3×3 turnyro čempionų vardų kovojo aštuonios komandos: „Metikai“, „Auksiniai batai“, „Nereklamuok“, „Vytcka ir jo broliai“, „Tušinukai“, „Paukščių pienas“ „2 tankistai ir Marozas“, „Kaišiadorių paukštynas“. Dvylika atkaklių rungtynių, o tik tuomet finalinės kovos.

2013-12-20 3X3_Vyrukai

Nugalėtojai: B.Makštys, L.Januškevičius, R.Nekrašas (nuotr.: snaiperis.net)

Visi vyrukai prieš lemiamą finalo kovą turėjo progą susikauti dėl taikliausio ir greičiausio Karavano turnyro žaidėjo titulo. Turnyro nugalėtoju tapo Deividas Markauskas („2 tankistai ir Marozas“) įveikęs daugiau kaip trisdešimt dalyvių. Antroji vieta atiteko Adui Perkauskui („Nereklamuok“), trečiaja vieta džiaugėsi Adomas Rybelis („Paukščių pienas“).

Finalas. Auksiniais medaliais pasidabino „Kaišiadorių paukštyno“ krepšininkai (L.Januškevičius, R.Nekrašas, B.Makštys), kurie finale sutriuškino „Vytcka ir jo broliai“ (K.Damijonaits, V.Meištas, A.Kinaitis) komandą. Trečioji vieta atiteko „Paukščiųpienas“ (G.Janušauskis, D.Stancelis, A.Rybelis) komandai, kurie įveikė „Auksinius batus“. Naudingiausiu 3×3 turnyro žaidėju „Vyrukų“ grupėjė buvo išrinktas Adas Perkauskas „Nereklamuok“.

2013-12-20 3x3_MVP

Snaiperio 3×3 turnyro naudingiausi žaidėjai: Mindaugas Liubinas, Aldevinas Ditkevičius, Adas Perkauskas (nuotr.: snaiperis.net)