Startavo 2020/2021 „Čempionų Lygos“ sezonas

2020-10-21

Spalio 17 dieną (šeštadienį) startavo vidinis Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ čempionatas „Čempionų Lyga“, kuriame rungtyniavo vieni jauniausių Akademijos krepšininkų. „Čempionų lyga“ – priemonė, kuria siekiame skatinti vaikus aktyviam laisvalaikiui, domėtis krepšiniu, mokytis jį žaisti ir pamilti šią sporto šaką. Dalyvaudami čempionatuose auklėtiniai įgauna komandinio žaidimo įgūdžių, pasitikėjimo savimi, išmoksta priimti pralaimėjimus- iš jų mokosi ir džiaugiasi iškovotomis pergalėmis. Akademijos treneriai stengsis, kad šį sezoną netrūktų įdomių bei iššūkių reikalaujančių rungtynių.

Čempionato organizatoriaus trenerio Edgaro Bartuševičiaus komentaras: „Smagu, jog sėkmingai pasiruošėme ir ilgai lauktas vidinis Akademijos „Čempionų Lygos“ startas duotas. Kiek man teko bendrauti ir girdėti, tai šio čempionato nekantriai laukė Akademijos auklėtiniai bei jų tėveliai. Šis čempionatas, kaip ir visuomet, vyksta visą sezoną ir įtraukia visus mūsų auklėtinius nuo 6 iki 12 metų amžiaus, todėl ir komandų skaičius nuolat auga. Taip pat galime pasidžiaugti, jog šiemet „Čempionų Lygoje“ dalyvaus rekordinis skaičius komandų!“

Pirmose „Čempionų Lygos“ rungtynėse startavo 10 komandų, iš kurių 4-ios U10 komandos ir 6-ios U9 komandos. Rungtynėse netrūko emocijų: vienos komandos džiaugėsi savo pirmąją pergale, o kitoms teko patirti pralaimėjimą ir dar atsakingiau ruoštis.

Treneris Karolis Matviejevas apie pirmųjų rungtynių patirtį komentavo: „Smagu pradėti naujo sezono varžybas. Po vasaros atostogų vaikai nekantriai laukė pirmųjų sezono rungtynių ir buvo labai patenkinti sužinoję, kad pagaliau žais krepšinį ne tik treniruotėse, bet ir rungtyniaus su kitomis komandomis. Pirmos sezono rungtynės vaikams, kaip ir įprastai, būna šiek tiek nervingos bei jaučiasi pačių vaikų jaudulys. Labai smagu matyti vaikų pastangas, norą žaisti ir tobulėti. Kad rungtynių metu vaikai tobulėtų, žaisdami turi priimti kuo daugiau asmeninių ir komandinių sprendimų, o treneris ir tėveliai galėtų džiaugtis vaikų pažanga. Manau, kad tokie turnyrai kaip „Čempionų Lyga“ vaikams yra labai svarbūs, nes jų metu atsiskleidžia vaikų charakterio ypatumai, lyderių savybės ir noras viską atlikti kuo geriau. „Čempionų Lyga“ – puikus laikas ir Akademijos sirgaliams, kurie vidinių čempionatų metu gali ir turi ne tik palaikyti savo mylimiausius žaidėjus, bet ir pagerinti savo, kaip sirgalių, įvaizdį. Visi komandos žaidėjai yra svarbūs bendrai teigiamai komandos atmosferai, o „sirgaliai“ visuomet ją dar labiau sustiprina. Tikiuosi, kad sezonas ir toliau tęsis be didesnių kliūčių ir vaikai galės rungtyniauti, mokytis laimėti bei, neišvengiamai, pralaimėti rungtynių metu“.

Labai džiugu matyti, kad susirinko ne tik daug jaunųjų krepšininkų, bet ir jų „sirgalių“, kurie įveikę visus apsauginių veido kaukių ir dezinfekcinių skysčių barjerus ne tik buvo kartu, bet ir tobulino savo, kaip „sirgalių“, įgūdžius!