Sveikiname su Tarptautine Mokytojų diena!

2020-10-05

Mokytojas, Dėstytojas ar Treneris yra svarbus asmuo jauno ar vyresnio žmogaus gyvenime. Perduodami savo žinias kitiems, jie padeda pildyti žinių bagažą ir prisideda prie geresnio bei tvirtesnio rytojaus. Krepšinio Akademija „Snaiperis“ sveikina visus Mokytojus ir Trenerius su Tarptautine Mokytojų diena. Linkime pačių geriausių mokinių, kurie Jus džiugins kiekvieną dieną, neblėstančios motyvacijos, stiprybės ir kantrybės!

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ Mokytojų dienos proga klausė savo trenerių kodėl jiems patinka dirbti krepšinio Treneriu.

„Yra be galo gera jausti pareigą išugdyti jaunus sportininkus, kad jie taptų geresni ne tik sportine prasme, bet ir charakteriu. Smagu dirbti darbą, kurį mėgsti, aš pats nuo mažens sportuoju ir domiuosi viskuo kas yra susiję su krepšinio sporto šaka, o savo įgytas žinias visada noriu perteikti jauniesiems krepšininkams. Labai įdomu yra stebėti kaip vaikai tobulėja ir kokio meistriškumo krepšininkais jie gali išaugti„ savo mintimis dalinosi Treneris Karolis Matviejevas.

Treneris Kostas Damijonaitis į užduotą klausimą atsakė su šypsena „Nuo mažens krepšinis buvo didelė mano gyvenimo dalis, o dirbdamas treneriu aš galiu atiduoti visa save. Treniruočių ir rungtynių metu matau kaip vaikai noriai sportuoja, stengiasi, matosi ir jų progresą, kuris mane kaip trenerį labiausiai motyvuoja!”

„Matyti kaip auga, tobulėja vaikai kaip asmenys ir krepšininkai yra tikras džiaugsmas. Jų noras pasiekti aukštumas stulbina, o jiems padėti to pasiekti yra neapsakomai puikus jausmas” dalinosi mintimis Treneris Algirdas Čiurlys.

„Krepšinins lydi mane visa gyvenimą, o krepšinio treneriu esu jau 6 metus, per šį laikotarpį treniravau daug skirting vaikų ir tai man suteikė patirties visapusiškam tobulėjimui, paaugau kaip treneris ir kaip žmogus. Man patinka būti treneriu ir matyti, kad vaikai yra linksmi, džiaugiasi, žaidžia ir tobulėja. Padedu jiems kai nesiseka, liūdi ar susižeidžia, nes laimingi vaikai – laimingas treneris“ kalbėjo Treneris Benas Narbutas