KA „Snaiperis“ krepšininkai jėgas išbandė Tarptautiniame prof. S. Stonkus taurės jaunųjų krepšininkų turnyre

2020-01-16

Tarptautinis prof. Stanislovo Stonkaus turnyras vyko 2019 m. gruodžio 27-29 dienomis Kaune dviejose sporto salėse (Lietuvos sporto universiteto sporto salė ir Kauno „Švara“ sporto salė). Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ jaunieji krepšininkai tarp švenčių nesiilsėjo ir visas savo jėgas atidavė tarptautiniame turnyre, kuriame rungtyniavo 15 komandų trijose amžiaus grupėse U9, U10 ir U11.

Turnyre dalyvavo net 5-ios KA „Snaiperis“ komandos, kurios susidūrė su varžovais iš kitų Lietuvos miestų (Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Prienai) bei viena užsienio komanda iš Sigulda miesto (Latvija). KA „Snaiperis“ komandos po turnyro į namus grįžo net tik su patirtimi.


S. Stonkus Cup turnyro rezultatai džiugino ne visas Akademijos komandas, tačiau net trys komandos iškovojo medalius ir taures. Labiausiai turnyre sekėsi KA „Snaiperis“ 2009 komandai, kuri treniruojama trenerio Edgaro Bartuševičiaus. Komanda per visą turnyrą patyrė vieną pralaimėjimą, kuris nesustabdė išeiti į finalą ir rungtynėse prieš svečių komandą iš Panevėžio nugalėti, ir tapti 1-uoju numeriu savo amžiaus grupėje! U10 amžiaus grupėje KA „Snaiperis“ Raudonieji komanda, treniruojami trenerio Emilijaus Petrausko užėmė 3-ąją vietą. U9 amžiaus grupėje KA „Snaiperis“ Geltonieji, treniruojami trenerio Manto Sadausko, užėmė 2-ąją vietą.

Sveikiname komandas bei jų trenerius!