Trenerio Emilijaus auklėtiniai krepšinio turnyrų sūkūryje

2019-04-14

    Visada smagu matyti vaikus besitreniruojančius sporto salėje, besivaržančius dėl kamuolio, taiklių metimų ir įmestų taškų, todėl šį mėnesį savo grupių auklėtiniams treneris Emilijus Petrauskas organizavo keletą krepšinio turnyrų darželinukų grupėse ir moksleivių sporto salėje. Vaikams turnyrai labai patinka, konkuravimas vienas prieš kitą, savęs tobulinimas – tai tik dar vienas žingsnelis į priekį sėkmingo ir įdomaus žaidimo siekiantiems mūsų auklėtiniams.

(nuotr.: snaiperis.net)

        Lopšelyje – darželyje ,,Spindulys” organizuotose krepšinio rungtynėse, visi sportinių žaidimų ir krepšinio treniruotes lankantys vaikai buvo susiskirstyti į dvi komandas ,,Snaiperis Geltonieji” ir ,,Snaiperis Juodieji”. Jaunųjų krepšininkų palaikyti susirinko visų darželio grupių vaikai ir visų žaidžiančių vaikų tėveliai. Atmosfera buvo puiki, visi aktyviai ir įdomiai praleido laiką. Po įtemptos kovos ir pratęsimo, pergale 42:41 džiaugėsi ,,Snaiperis Geltonieji”. Vaikai buvo apdovanoti Krepšinio Akademijos ,,Snaiperis” įsteigtais medaliais.        Lopšelyje – darželyje “Daigelis”,  kartu su ,,Startuko” treneriu Kęstučiu Bunevičiumi buvo  suorganizuotas trikrepšio turnyras 3×3. Vaikai varžėsi iki paskutinių sekundžių, o intrigos ir puikių emocijų tikrai netrūko niekam.

(nuotr.: snaiperis.net)

       ,,Turnyras lopšelyje – darželyje ,,Vilnelė” buvo vienas įdomiausių mano organizuotų 1×1 turnyrų” – po renginio kalbėjo grupės treneris E. Petrauskas. Čia netrūko ir ašarų, ir nusivylimų, tačiau rezultatas ir praktika buvo puiki. Po įtemptos kovos pirmąją vietą iškovojo – Arminas Juškėvič, antras liko Dominykas Raudys, trečiasis Tomas Tuškevičius. Visi prizininkai ir turnyro dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiaisiais prizais.

(nuotr.: snaiperis.net)

        ,,Kauno švaros” sporto salėje,  moksleiviams organizuotas vienas emociškiausių ir daugiausiai jėgų pareikalavęs turnyras 2×2. Vaikai prieš turnyrą išsitraukė burtus ir susiskirstė poromis. Komandos nusprendė, kad visų pavadinimai bus iš “NBA” komandų pavadinimų. Šiame turnyre dalyvavo 6 komandos, kurios sužaidė atkrintamąsias rungtynes grupėse, o vėliau buvo paskirstytos į ,,Mažosios” ir “Didžiosios” taurės grupes. ,,Mažosios taurės” nugalėtojais tapo komanda ,,Cleveland Cavaliers”, jos žaidėjai: Džiugas Bandza, Rolanas Petkevičius ir Giedrius Vilimas. Antroji vieta komandai ,,Golden State Warriors”: Viltė Peleckytė ir Danielius Lužinas. Treti liko ,,Boston Celtics”: Albertas Letukas ir Mykolas Kaubrys. ,,Didžiosios taurės” nugalėtojais tapo komanda ,,Los Angeles Lakers”, ją atstovavo Oskaras Barysas ir Kristupas Pravilionis. Antri liko ,,Toronto Raptors” su Modestu Šakavičiumi ir Jokūbu Radžiukynu. Trečioji vieta šį kartą atiteko ,,Milvokio Bucks” žaidėjams: Ignui Limbai ir Nojui Radeckui. ,,Mažiesiems sportas – kur kas daugiau nei fiziniai pratimai. Treniruotėse vaikai mokosi bendrauti, greičiau ir paprasčiau suvokti, ko iš jų prašoma, susikaupimo, tvarkos. Sportiniai turnyrai ugdo charakterį, formuoja lyderio savybes. Todėl manau, kad organizuoti krepšinio turnyrus man buvo ne tik puiki patirtis, bet ir smagus, aktyvus laikas, kai  tobulėju ne tik kaip treneris, bet naudingą laiką turi ir mano auklėtiniai kartu su savo draugais ir artimaisiais” – džiaugėsi KA ,,Snaiperis” krepšinio treneris ir turnyrų organizatorius – Emilijus Petrauskas.