Vytautas Meištas: „esu labai dėkingas Krepšinio Akademijai „Snaiperis“ už tai, kad davė mano karjerai pradžią“

2020-09-10

Vytautas Meištas, nuo mažų dienų pradėjęs žengti pirmuosius krepšinio žingsnius Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“, pasirašė sutartį su Italijos Molfetta Virtus krepšinio klubu ir jau nuo rudens pradės kitą gyvenimo etapą naujoje vietoje. KA „Snaiperis“ kalbino ir klausinėjo krepšininką apie pačią pradžią, lydėjusią motyvaciją, įgautą patirtį ir ateities lūkesčius.

Kada ir kaip prasidėjo tavo krepšinio kelionė?

Krepšinį pradėjau žaisti dar būdamas pradinėse klasėse, tada, kai treneris Kęstutis Matulaitis atėjo į mano mokyklą ir išdalino Krepšinio Akademijos „Snaiperis” skrajutes. Sužinojau, kad joje sportuoja dar keli mano draugai, todėl susidomėjimas tapo dar didesnis.

Ar pradėjęs sportuoti Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ jautei, jog krepšinis užims tokią svarbią dalį tavo gyvenime?

Pačioje pradžioje to nejaučiau, nes dar ne itin gerai ir sekėsi žaisti, tačiau paskui, kai pradėjau daugiau laiko leisti su krepšinio kamuoliu ir treniruotėse, po truputį krepšinis tapo labai didele mano gyvenimo dalimi.

Per ilgus treniravimosi metus pasiekei labai gerus rezultatus, kaip tau tai pavyko? Kas labiausiai prisidėjo?  Kaip pavyko išlaikyti motyvaciją?

Prie gerų rezultatų ir pažangos prisidėjo trenerių geras darbas treniruotėse, kurios buvo labai naudingos ir aukšto lygio, o pagrindinė motyvacija man buvo aukštą lygį pasiekę Lietuvos žaidėjai ir tai, kad nemažai laiko ir darbo jau skyriau krepšiniui per tiek daug metų, todėl visada ir norėjosi gero rezultato.

Kokią krepšinio patirtį vertini labiausiai?

Labiausiai vertinu visus metus vyrų krepšinyje, nes ten visai kitoks krepšinis nei moksleivių lygyje. Ten daugiau kontakto, fizinio žaidimo, todėl vėliau būdavo lengviau žaisti tarp bendraamžių.

Pasirašei sutartį su Italijos Molfetta Virtus krepšinio klubu, kokie tavo lūkesčiai, ko tikiesi? 

Na, tikiuosi, kad atitiksiu tos lygos krepšinio lygį, kad komanda priims gerai ir būtų smagu, kad tai būtų gera, nauja ir smagi užsienio patirtis.

Teks gyventi kitoje šalyje, ar nesijaudini? Kokios mintys/emocijos kyla?

Šiek tiek jauduliuko yra, vis tiek, tai yra nauja šalis, nauja komanda, nauji žmonės, viskas nauja, bet tuo pačiu ir įdomu, nes domėjausi ten esančia aplinka ir vaizdais, kurie labai sužavėjo ir dar labiau sudomino atvykti ir laukti naujo sezono.

Ką galėtum pasakyti ir palinkėti jauniesiems krepšininkams?

Manau, kad svarbu yra niekada nenuleisti galvos ir nepasiduoti, kiekvieną pralaimėjimą ar nesėkmę priimti kaip pamoką ir iš to sugebėti pasisemti naudos ir patirties sau, o svarbiausia, tai siekti savo užsibrėžtų ir aukščiausių tikslų bei rezultatų. Taip pat norėčiau padėkoti norėčiau visai Krepšinio Akademijai „Snaiperis“ už tai, kad davė mano karjerai pradžią, treneriams, kad negailėjo laiko man ir mano tobulėjimui ir tuo pačiu palinkėti visai Akademija toliau augti ir kilti!

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ dėkoja Vytautui už nuostabius metus drauge ir linki geriausių rezultatų!