Mokėjimų Informacija

Kiekvieną mėnesį el. paštu, kurį nurodėte pasirašydami sporto mokymo sutartį, Jums bus atsiųsta sąskaita už vaiko lankytas krepšinio treniruotes, vienkartinis metinis nario mokestis. Gavus sąskaitą, ją reikia apmokėti iki paskutinės einamojo mėnesio dienos.

1. Mokesčiai mokami į VšĮ „Krepšinio Akademijos Snaiperis“ banko sąskaitą. Puslapio apačioje galite rasti mokėjimo pavyzdį.

2. Atlikdami mokėjimą – mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti vaiko vardą, pavardę, darželio/mokyklos pavadinimą, kuriame lanko treniruotes ir sąskaitos, už kurią mokate numerį. Pagal šią informaciją Jūsų mokėjimas bus registruotas mūsų sistemoje. Sąskaitos numerį kiekvieną mėnesį matysite Jums atsiųstoje sąskaitoje.

3. Mėnesinis mokestis mokamas už praėjusį kalendorinį mėnesį suteiktas paslaugas iki sekančio kalendorinio mėnesio paskutinės dienos. Galima mokėti už kelis mėnesius į priekį.

4. Mokestis gali būti keičiamas tik tuo atveju, jeigu vaikas lanko ne visas treniruotes. Kainos ir sąlygos nurodomos sporto mokymo sutartyje.

5. Per 30 dienų nuo Sutarties pasirašymo vaiko atstovas privalo sumokėti Krepšinio Akademijai „Snaiperis” metinį nario mokestį. Mokesčio dydis skirtingas, priklausomai nuo amžiaus grupės.

6. Norėdamas nutraukti sutartį, vaiko atstovas privalo ne mažiau nei prieš 14 raštiškai kreiptis į Akademijos administraciją su prašymu dėl Sutarties nutraukimo. Metinis nario mokestis negrąžinamas. Jeigu yra permoka už treniruotes, ji grąžinama.

7. Akademijoje sportuojantiems dviems ar daugiau brolių/sesių, taikomos nuolaidos (skirtingos sumos, priklausomai nuo amžiaus grupės).

Mokėjimo pavyzdys

GAVĖJAS:
  •  
  • Pavadinimas: VŠĮ “Krepšinio Akademija Snaiperis”
  • Bankas: AB SEB bankas
  • Įmonės kodas: 302669427
  • Sąskaitos numeris: LT34 7044 0600 0773 2035

 

MOKĖJIMO PASKIRTIS:
  •  
  • Mokestis už krepšinio treniruotes (vaiko vardas, pavardė, darželio/mokyklos pavadinimas, kuriame lanko treniruotes ir sąskaitos, už kurią mokate numeris.*)

 

 

 

 

 

 

* Sąskaitos numerį kiekvieną mėnesį matysite Jums atsiųstoje sąskaitoje.

TRENIRUOČIŲ KAINOS 5 - 18 m.

Nario mokestis 20 €