2022-03-25 MKL U13, A div.
KA ,,Snaiperis'' I
V.Knašiaus KM I
86
78
2022-03-22 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Nacionalinė KA III
82
45
2022-03-21 KKML U11
KA ,,Snaiperis'' I
KM ,,Perkūnas'' I
54
64
2022-03-20 MKL U13, A div.
Vilniaus KM I
KA ,,Snaiperis'' I
88
90
2022-03-18 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Kauno KM ,,Žalgiris'' II
68
45
2022-03-18 KKML U12
KA ,,Snaiperis''
Kėdainių SC 2010 ,,Pikenrolas''
67
59
2022-03-15 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
Kauno KM ,,Žalgiris'' IV
KA ,,Snaiperis'' I
28
67
2022-03-15 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
V.Knašiaus KM III
64
75
2022-03-10 MKL U13, A div.
KA ,,Snaiperis'' I
Sostinės KM I-,,Outpro.lt''
80
86
2022-03-10 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Kalvarijos SC
57
17
2022-03-08 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
V.Knašiaus KM IV
61
60
2022-03-06 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis''
Alytaus SRC-,,Verdiktas''
93
49
2022-03-06 MKL U13 B div.
Ukmergės SC
KA ,,Snaiperis'' II
79
57
2022-03-06 MKL U13, A div.
Panevėžio SC
KA ,,Snaiperis'' I
81
75
2022-03-06 MKL U12 ,,Pirmasis iššūkis''
Alytaus KA-,,Glassbee''
KA ,,Snaiperis'' I
31
61
2022-02-28 MKL U12 ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Kauno KM ,,Žalgiris'' I
48
63
2022-02-27 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Tornado KM II
63
23
2022-02-25 KKML U13
KA ,,Snaiperis''
NKA I - Hegelmann Litauen
73
70
2022-02-24 KKML U18
Tornado KM 2004-2
KA ,,Snaiperis'' 2004
42
73
2022-02-23 KKML U11
KA ,,Snaiperis'' I
NKA 2011 II-Festo
31
66
2022-02-20 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis''
Lazdijų SC
45
47
2022-02-20 MKL U13, B div.
Kauno KM ,,Žalgiris'' II
KA ,,Snaiperis'' II
48
52
2022-02-19 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Ukmergės SC
60
72
2022-02-18 MKL U13, A div.
KA ,,Snaiperis'' I
Šiaulių KA ,,Saulė'' I
73
64
2022-02-14 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis''
Tauragės KM
36
61
2022-02-13 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis''
Tornado KM II
51
63
2022-02-13 MKL U13, B div.
V.Knašiaus KM IV
KA ,,Snaiperis'' II
40
74
2022-02-10 MKL U13 A div.
KA ,,Snaiperis'' I
Tornado KM I-,,VS Sistemos''
91
69
2022-02-07 KKML U11
KA ,,Snaiperis'' I
KA ,,Snaiperis'' II
55
15
2022-02-06 MKL U12 ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
KM ,,Perkūnas''
56
66
2022-02-06 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis''
Jurbarko KKSC
97
35
2022-02-05 MKL U13, A div.
Klaipėdos KM
KA ,,Snaiperis'' I
43
78
2022-02-04 MKL U12 ,,Pirmasis iššūkis''
Nacionalinė KA III
KA ,,Snaiperis'' I
12
52
2022-01-28 KKML U12
KA ,,Snaiperis''
Tornado KM 2009 III
41
0
2022-01-27 KKML U13
KA ,,Snaiperis''
KM ,,Perkūnas'' 2009
100
32
2022-01-26 KKML U13
Tornado KM - VS Sistemos
KA ,,Snaiperis"
46
77
2022-01-24 KKML U11
KA ,,Snaiperis'' I
Tornado KM 2011 I
42
64
2022-01-23 MKL U15, B div.
Kauno KM ,,Žalgiris'' II
KA ,,Snaiperis''
82
44
2022-01-23 MKL U13, B div.
Alytaus KA-,,Litas''
KA ,,Snaiperis'' II
49
48
2022-01-19 KKML U13
KM ,,Perkūnas'' 2009
KA ,,Snaiperis"
38
69
2022-01-19 KKML U11
NKA 2011-Festo
KA ,,Snaiperis'' I
66
25
2022-01-16 MKL U13, A div.
Nacionalinė KA I-„Hegelmann Litauen“
KA ,,Snaiperis'' I
87
79
2022-01-14 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Kauno KM ,,Žalgiris'' IV
52
12
2022-01-11 MKL U13, A div.
Sostinės KM II
KA ,,Snaiperis'' I
49
71
2022-01-09 MKL U13, A div.
Kauno KM ,,Žalgiris''
KA ,,Snaiperis'' I
66
68
2022-01-09 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Prienų KKSC
57
56
2022-01-09 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis''
Raseinių KKSC
70
28
2022-01-09 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
Kalvarijos SC
KA ,,Snaiperis'' I
19
60
2022-01-05 MKL U13, B div.
Marijampolės SC II
KA ,,Snaiperis" II
36
74
2021-12-11 KKML U18
KM ,,Perkūnas'' 2005
KA ,,Snaiperis'' 2004
90
65
2021-12-08 KKML U13
KM ,,Žalgiris'' II
KA ,,Snaiperis''
25
130
2021-12-08 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
Tornado KM II
KA ,,Snaiperis'' I
6
46
2021-12-07 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Marijampolės SC I-,,Kalstata''
32
64
2021-12-06 KKML U11
KA ,,Snaiperis'' I
NKA 2012-Lūšys
50
10
2021-12-05 KKML U11
KM ,,Perkūnas'' II
KA ,,Snaiperis'' I
16
56
2021-12-05 MKL U13, B div.
Kauno KM ,,Žalgiris'' III
KA ,,Snaiperis'' II
77
47
2021-12-03 MKL U13, A div.
KA ,,Snaiperis'' I
Vilniaus KM I
67
65
2021-12-01 MKL U15, B div.
Alytaus SRC-,,Verdiktas''
KA ,, Snaiperis''
61
67
2021-11-26 MKL U12, ,,Pirmasis iššūkis''
KA ,,Snaiperis'' I
Nacionalinė KA II
44
59
2021-11-26 MKL U18, B div.
Šakių JKSC
KA ,,Snaiperis''
61
74
2021-11-26 MKL U13, A div.
Sostinės KM I-,,Outpro.lt''
KA ,,Snaiperis'' I
58
48
2021-11-24 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Tornado KM II
65
61
2021-11-21 MKL U15, B div.
Lazdijų SC
KA ,,Snaiperis''
48
72
2021-11-21 MKL U18, B div.
KA ,,Snaiperis''
Jonavos KKSC
72
73
2021-11-18 MKL U13, A div.
KA ,,Snaiperis'' I
Panevėžio SC
82
66
2021-11-21 MKL U12 ,,Pirmasis iššūkis''
KM ,,Žalgiris'' I
KA ,,Snaiperis'' I
65
59
2021-11-17 KKML U18
Tornado KM 2005-2
KA ,,Snaiperis'' 2004
67
52
2021-11-14 MKL U13, A div.
Šiaulių KA ,,Saulė'' I
KA ,,Snaiperis'' I
58
68
2021-11-13 MKL U13, B div.
Prienų KKSC
KA ,, Snaiperis'' II
45
47
2021-11-09 KKML U13
KA ,,Snaiperis''
KM ,,Žalgiris'' I
87
24
2021-11-09 MKL U13, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
Alytaus KA-,,Litas''
67
61
2021-11-07 MKL U13, A div.
Tornado KM I
KA ,,Snaiperis'' I
65
75
2021-11-05 KKML U18
KA ,, Snaiperis''
KM ,,Žalgiris'' 3
78
77

,,Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras” (VIDEO)

bghhhhhhh

https://kasnaiperis.lt/naujienos/kaledinis-3×3-krepsinio-turnyras/

Snaiperiukų Kalėdos 2021

 

Gruodžio 18–21 dienomis įvyko kasmetinis Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ krepšinio Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras, kuriame varžėse net 72 komandos. Jaunieji krepšininkai varžėsi septyniose amžiaus grupėse: U8, U9, U10, U11, U12, U13 ir U15. Visi susitikimai buvo beprotiškai intriguojantys ir atkaklus, todėl išaiškinti nugalėtoja prireikė ir pratęsimo ar net paskutinių sekundžių metimo.

 

Kalėdiniame U8 (gim. 2014 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo keturiolika KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1 vieta – „Mažvydas“ (treneris Tomas Mockus);

2 vieta – „Oo Zeniau“ (treneris Benas Narbutas);

3 vieta – „Šančiai-2“ (treneris Tomas Mockus);

4 vieta – „Rūtelė“ (treneris Rokas Mileris).

Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Mažvydas“ nugalėjo „Oo Zeniau“ 2:0, o trečiąją vietą užėmė „Šančiai-2“ įveikę „Rūtelės“ krepšininkus 3:1.

https://www.youtube.com/watch?v=XnDOpDXhIZQ

 

U9 (gim. 2013 m.) amžiaus grupėje 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo penkiolika KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1 vieta – „Metikai“ (treneris Kostas Damijonaitis);

2 vieta – „Liūtai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);

3 vieta – „Veršvai 2013“ (treneris Karolis Matviejevas);

4 vieta – „Čempionai“ (treneris Benas Narbutas).

https://www.youtube.com/watch?v=XnDOpDXhIZQ

 

U10 (gim. 2012 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 11 KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1 vieta – „Sūriai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);

2️ vieta – „Cepelinai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);

3️ vieta – „Ereliai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);

4️ vieta – „Feniksai“ (treneris Kęstutis Matulaitis).

 Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Sūriai“ nugalėjo „Cepelinus“ 2:0, o trečiąją vietą užėmė „Ereliai“ įveikę „Feniksus“ 2:0.

https://www.youtube.com/watch?v=7YwpTFSic1E

 

U11 (gim. 2011 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 1️2 KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1️ vieta – „Redbulio širšės“ (treneris Tomas Bietkis);

2️ vieta – „Raudonuosius brolius“ (treneris Tomas Bietkis);

3️ vieta – „Kirpėjai“ (treneris Tomas Bietkis);

4️vieta – „Lakers“ (treneris Tomas Bietkis).

Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Redbulio širšės“ nugalėjo „Raudonuosius brolius“ 11:3, o trečiąją vietą užėmė „Kirpėjai“ įveikę „Lakers“ krepšininkus 3:0.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAZ-4yOBFc

 

U12 (gim. 2010 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo penkiolika KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1 vieta – „Astronautai“ (treneris Andrius Ulčickas);

2 vieta – „Moksliukai“ (treneris Andrius Ulčickas);

3 vieta – „Kirpėjai“ (treneris Andrius Ulčickas);

4 vieta – „Metikai“ (treneris Andrius Ulčickas).

Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Astronautai“ nugalėjo „Moksliukus 12:7, o dėl trečiąją vietą užėmė „Kirpėjai“ įveikė „Metikus“ 10:3.

https://www.youtube.com/watch?v=wAswVDsrgn4

 

U13 (gim. 2009 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 12 KA „Snaiperis“ komandų.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1️ vieta – „Sodininkai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

2️ vieta – „Kašiorai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

3️ vieta – „Taromatai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

4️ vieta – „Kiniečiai“ (treneris Edgaras Bartuševičius).

Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Sodininkai“ nugalėjo „Kašiorus“ 15:10, o trečiąją vietą užėmė „Taromatai“ įveikę savo bendraamžių kamandą „Kiniečiai“ 9:5.

https://www.youtube.com/watch?v=3YiAqPcEjT8&t=109s

 

U15 (gim. 2007-2008 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 8️ KA „Snaiperis“ komandos.

Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:

1️ vieta – „Nykštukai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

2️ vieta – „Su Velykom“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

3️ vieta – „Elfai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);

4️ vieta – „Laisvi“ (treneris Edgaras Bartuševičius).

Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Nykštukai“ nugalėjo „Su Velykom“ 11:4, o trečiąją vietą užėmė „Elfai“ įveikę „Laisvi“ krepšininkus 12:8.

https://www.youtube.com/watch?v=NGp2Hl21fjk

Visiems norime padėkoti už puikų dalyvavimą ir nepamirštamas emocijas!