,,Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras” (VIDEO)
Snaiperiukų Kalėdos 2021
Gruodžio 18–21 dienomis įvyko kasmetinis Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ krepšinio Kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras, kuriame varžėse net 72 komandos. Jaunieji krepšininkai varžėsi septyniose amžiaus grupėse: U8, U9, U10, U11, U12, U13 ir U15. Visi susitikimai buvo beprotiškai intriguojantys ir atkaklus, todėl išaiškinti nugalėtoja prireikė ir pratęsimo ar net paskutinių sekundžių metimo.
Kalėdiniame U8 (gim. 2014 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo keturiolika KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1 vieta – „Mažvydas“ (treneris Tomas Mockus);
2 vieta – „Oo Zeniau“ (treneris Benas Narbutas);
3 vieta – „Šančiai-2“ (treneris Tomas Mockus);
4 vieta – „Rūtelė“ (treneris Rokas Mileris).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Mažvydas“ nugalėjo „Oo Zeniau“ 2:0, o trečiąją vietą užėmė „Šančiai-2“ įveikę „Rūtelės“ krepšininkus 3:1.
https://www.youtube.com/watch?v=XnDOpDXhIZQ
U9 (gim. 2013 m.) amžiaus grupėje 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo penkiolika KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1 vieta – „Metikai“ (treneris Kostas Damijonaitis);
2 vieta – „Liūtai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);
3 vieta – „Veršvai 2013“ (treneris Karolis Matviejevas);
4 vieta – „Čempionai“ (treneris Benas Narbutas).
https://www.youtube.com/watch?v=XnDOpDXhIZQ
U10 (gim. 2012 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 11 KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1 vieta – „Sūriai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);
2️ vieta – „Cepelinai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);
3️ vieta – „Ereliai“ (treneris Kęstutis Matulaitis);
4️ vieta – „Feniksai“ (treneris Kęstutis Matulaitis).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Sūriai“ nugalėjo „Cepelinus“ 2:0, o trečiąją vietą užėmė „Ereliai“ įveikę „Feniksus“ 2:0.
https://www.youtube.com/watch?v=7YwpTFSic1E
U11 (gim. 2011 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 1️2 KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1️ vieta – „Redbulio širšės“ (treneris Tomas Bietkis);
2️ vieta – „Raudonuosius brolius“ (treneris Tomas Bietkis);
3️ vieta – „Kirpėjai“ (treneris Tomas Bietkis);
4️vieta – „Lakers“ (treneris Tomas Bietkis).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Redbulio širšės“ nugalėjo „Raudonuosius brolius“ 11:3, o trečiąją vietą užėmė „Kirpėjai“ įveikę „Lakers“ krepšininkus 3:0.
https://www.youtube.com/watch?v=1EAZ-4yOBFc
U12 (gim. 2010 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo penkiolika KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1 vieta – „Astronautai“ (treneris Andrius Ulčickas);
2 vieta – „Moksliukai“ (treneris Andrius Ulčickas);
3 vieta – „Kirpėjai“ (treneris Andrius Ulčickas);
4 vieta – „Metikai“ (treneris Andrius Ulčickas).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Astronautai“ nugalėjo „Moksliukus 12:7, o dėl trečiąją vietą užėmė „Kirpėjai“ įveikė „Metikus“ 10:3.
https://www.youtube.com/watch?v=wAswVDsrgn4
U13 (gim. 2009 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 12 KA „Snaiperis“ komandų.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1️ vieta – „Sodininkai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
2️ vieta – „Kašiorai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
3️ vieta – „Taromatai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
4️ vieta – „Kiniečiai“ (treneris Edgaras Bartuševičius).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Sodininkai“ nugalėjo „Kašiorus“ 15:10, o trečiąją vietą užėmė „Taromatai“ įveikę savo bendraamžių kamandą „Kiniečiai“ 9:5.
https://www.youtube.com/watch?v=3YiAqPcEjT8&t=109s
U15 (gim. 2007-2008 m.) 3×3 krepšinio turnyre dalyvavo 8️ KA „Snaiperis“ komandos.
Geriausiai turnyre pasirodė šios komandos:
1️ vieta – „Nykštukai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
2️ vieta – „Su Velykom“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
3️ vieta – „Elfai“ (treneris Edgaras Bartuševičius);
4️ vieta – „Laisvi“ (treneris Edgaras Bartuševičius).
Rungtynėse dėl pirmosios vietos „Nykštukai“ nugalėjo „Su Velykom“ 11:4, o trečiąją vietą užėmė „Elfai“ įveikę „Laisvi“ krepšininkus 12:8.
https://www.youtube.com/watch?v=NGp2Hl21fjk
Visiems norime padėkoti už puikų dalyvavimą ir nepamirštamas emocijas!