Absolventai

KREPŠINIO AKADEMIJOS „SNAIPERIS” GIM. 2000 KARTA

 

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad man teko garbė ir galimybė dirbti su šia puikia karta (gim. 2000 m.). Mums pavyko įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus, pavyko mums išlikti stipriai kaip komandai, taip pat atlaikėm įvairius pavojus ir negandas. Svarbiausias dalykas, kuriuo galime labiausiai džiaugtis, kad visi kartu išlikome draugais. Šioje komandoje mes turime tikrai šaunių vyrų būrį, kuriais visi galime didžiuotis ir tikiuosi, kad jie ir toliau savo gyvenimuose žengs tiesiausiu keliu.“ – dalinosi mintimis auklėtinių treneris Kęstutis Matulaitis.

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ apdovanojimai baigimo proga įteikti šiems krepšininkams: Lukas Januškevičius, Kostas Damijonaitis, Dominykas Janušauskis, Gabrielis Janušauskis, Tautvydas Andriuška, Ernestas Jaškus, Edvinas Jurevičius, Rokas Nekrašas, Matas Nekrašas, Gytis Puidokas.

 

KREPŠINIO AKADEMIJOS „SNAIPERIS” GIM. 2001 KARTA

 

Treneris Kęstutis Matulaitis auklėtiniams linki pasitikėjimo savimi, tikėtis ir pasitikėti, imti iniciatyvą į savo rankas ir pasiekti savo rezultatų. „Norėčiau, kad po 10 metų susitikti su vyrais, peržiūrėti vaizdo įrašą, pamatyti, jog jie džiaugiasi gyvenimu ir pasiekė savo užsibrėžtus tikslus!“

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ išleistuvės baigėsi baigimo proga įteiktais apdovanojimais ir sveikinimais sėkmingai baigus krepšinio meistriškumo ugdymo programą šiems sportininkams: Vytautas Meištas, Laimis Mizeikis, Airidas Kinaitis, Domantas Matusa, Benas Franckevičius, Giedrius Banevičius, Valentas Olikauskas, Gustas Bardauskas, Dovydas Digrys ir Rokas Mileris.

KREPŠINIO AKADEMIJOS „SNAIPERIS” GIM. 2002 KARTA