Parama

Skirkite 1,2% GPM – Krepšinio Akademijai „SNAIPERIS“

Krepšinio Akademija „SNAIPERIS” – šiuolaikiška vaikų ir jaunimo organizacija, kurioje kiekvieną dieną kuriamos palankiausios ir patraukliausios sąlygos Jūsų vaikui augti kartu su krepšiniu. Akademijoje dirba treneriai iš visos Lietuvos, kuriems patinka ne tik krepšinis, bet ir jų darbas su jaunaisiais krepšininkais. Už 2020 m. skirtą paramą buvo vykdomi įvairūs renginiai „Čempionų lyga“, papildytas ir atnaujintas inventorius.

Mūsų Akademijoje ypatingas dėmesys skiriamas taikomoms pažangiausioms ir optimaliausioms jaunųjų krepšininkų treniravimo programoms. Kviečiame paremti mūsų organizaciją! Ačiū visiems, kurie 2020 metais skyrėte KA „Snaiperis“ savo 1,2 % nuo sumokėto GPM. Jūsų parama mums labai svarbi, siekiant užtikrinti geresnes sąlygas akademijos auklėtiniams, bei trenerių kvalifikacijos kėlimui.

Krepšinio Akademijai „Snaiperis“ kviečia įsitraukti į Akademijos 1,2% paramos akciją. Jos metu Jus nudžiuginsime maloniais prizais, kuriuos laimėti gali bet kuris iš Jūsų skyręs savo jau sumokėtus 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio.

SVARBU! 1,2 proc. GPM galite skirti iki gegužės 1 d.

KĄ REIKIA PADARYTI, KAD SKIRTUMĖTE 1,2%?

Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija. 1,2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

Spauskite ant nuorodos, kad galėtumėte perskaityti 1,2 proc. PILDYMO INSTRUKCIJA

 Paramos gavejo indentifikacijos numeris: 302669427 
 Gavejas: KA SNAIPERIS
 Gavėjo tipas – 2
Pateikimo kopijas prašome pristatyti savo grupės treneriui arba el. paštu: info@kasnaiperis.lt

Kilus klausimams, drąsiai kreipkitės el. paštu.

Labai ačiū už Jūsų paramą jauniesiems krepšininkams!