DARŽELINUKAI

Krepšinis – viena populiariausių sporto šakų pasaulyje ir Lietuvoje. Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ organizuojamos treniruotės skirtos vaikams nuo 4-6 metų!

IKIMOKYKLINUKŲ REGISTRACIJA

Nuo 2015 metų į krepšinio treniruotes mūsų Akademijoje kviečiami lankyti ne tik moksleiviai, bet ir darželinukai įvairiuose Kauno mikrorajonuose. Mūsų akademijoje išskirtinis ir profesionalus trenerių požiūris skiriamas ir berniukams, ir mergaitėms, kurie nori išmokti žaisti krepšinį. Kviečiame visus, 4–6 metų vaikus, sportuoti ir žaisti krepšinį, dalyvauti darželinukų krepšinio čempionatuose ir smagiai bei aktyviai praleisti laiką.

Krepšinio treniruotės mažiesiems krepšininkams darželyje organizuojamos du kartus per savaitę ir trunka po 45 min. Treniruočių metu darželinukai išmoksta veiksmų su kamuoliu, susipažįsta su krepšinio žaidimu, taisyklėmis, pagrindiniais judesiais. Krepšinio treniruočių metu vaikai skatinami būti organizuoti ir drausmingi, taikant labiausiai vaikų amžių atitinkančią fizinės veiklos rūšį – žaidimus. Treniruočių metu vykdome ir nuolatinį testavimą, sekame vaikų tobulėjimą.

Krepšinio Akademija „Snaiperis” per visą sezoną kviečia dalyvauti tokiuose Akademijos organizuojamuose renginiuose kaip Kalėdinės šventės „Eglutė” spektaklyje, Jaunojo krepšininko dienoje, Kauno darželinukų čempionate. Vasarą taip pat kviečiame mažuosius krepšininkus ne nuobodžiauti, o prisijungti prie dieninės krepšinio stovyklos atradimų, kartu su savo bendraamžiais ir smagiai leisti vasarą kartu!

Baigę darželį, vaikai krepšinio treniruotes toliau galės lankyti atstovaudami Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ rinktines.

RENGINIAI