2020/2021 SEZONAS – BŪK GERIAUSIAS!

2020-08-26

BŪK GERIAUSIAS – šūkis, su kuriuo Krepšinio Akademija  „Snaiperis” pradeda naująjį 2020/2021 sezoną. Akademijos treneriai, kaip ir kiekvienais metais, kviečia prisijungti jaunuosius sportininkus į krepšinio treniruotes, leisti laiką aktyviai ir kartu kurti krepšinio istoriją!

Krepšinis, tai ne tik žaidimas su kamuoliu, tai ir komandinis darbas, saviugdos augimas, charakterio stiprinimas ir turiningai praleistas laikas. Krepšinio Akademija „SNAIPERIS” – šiuolaikiška vaikų ir jaunimo organizacija, kurioje kiekvieną dieną yra stengiamasi kurti palankiausias ir patraukliausias sąlygas kiekvienam sportininkui augti kartu su krepšinio sporto šaka. Akademijoje dirbantys treneriai iš visos Lietuvos, kuriems patinka ne tik krepšinis ir sportiškas laisvalaikis, bet ir jų darbas su jaunaisiais krepšininkai, padės pamilti šią sporto šaką!

Sportininkai yra laukiami Kauno miesto ir Kauno rajono sporto salėse, jas galite rasti čia. Krepšinio sezoną vaikai ne tik aktyviai leis laiką treniruotėse, tačiau turės galimybę įsitraukti į organizuojamas Krepšinio Akademijos „Snaiperis” veiklas ir renginius. Darželinukų laukia Kalėdinė eglutė, Jaunojo krepšininko diena, Kauno darželinukų čempionatas ir Snaiperio dieninė stovykla, o moksleiviai bus kviečiami į Snaiperio Čempionų Lygą, Kalėdinę eglutę, Snaiperio dieninę ir vasaros stovyklas!

Ateik ir išbandyk save krepšinio aikštelėje, pirmosios treniruotės pradedantiesiems nemokamos!

Registraciją ir smulkesnę informaciją galite rasti čia: https://kasnaiperis.lt/priemimas/

Kontaktai: +370 638 53403, +370 679 19290 info@kasnaiperis.lt

Sekite mus socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram ir Youtube: @kasnaiperis