Du kartus Kauno miesto čempionai pradėjo kovas su stipriausiomis U13 Lietuvos krepšinio komandomis

2021-10-20
Nuotr.: kasnaiperis.lt

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ (gim. 2009 m.) berniukų komanda jau du kartus (2018–2019 m. ir 2019–2020 m.) tapo stipriausia Kauno miesto krepšinio lygos komanda. Praėjusį sezoną KA „Snaiperis“ komanda, treniruojama Edgaro Bartuševičiaus, sėkmingai rungtyniavo (9 pergalės, 2 pralaimėjimai) pirmąjame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U12 vaikų čempionate „Pirmas iššūkis“ . Treneris E.Bartuševičius su savo kariauna pateko į stipriausių aštuonetuką, taip iškovodami teisę dalyvauti U13 čempionato A divizione su stipriausiomis Lietuvos komandomis.

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komanda jau pirmosiose šio sezono čempionato rungtynėse įveikė NKA I komandą 88:66. Treneris E.Bartuševičius neslepia, kad tiek pats, tiek jo auklėtiniai kelia aukščiausius tikslus, tad pradėti čempionatą pergale – labai smagu.

„Tikiuosi, kad ir visos mūsų Akademijos auklėtinių komandos seks jūsų puikiu pavyzdžiu, norės tapti geresniais kiekvieną dieną ir džiugins ryžtinga kova aikštelėje. Didžiuojamės, kad Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ auklėtiniai yra tarp stipriausių U13 amžiaus grupės Lietuvos krepšinio komandų“ – kalbėjo Akademijos direktorius K.Matulaitis, kuris  įteikė „snaiperiukams“ naujas kuprines už  organizacijos vardo garsinimą.