2024-06-07 16:30 KKML 2012m. grupė (Ketvirtfinalis)
KA Snaiperis 2012 - I
NKA 2012 - II
66
71
2024-06-05 19:15 KKML 2010m. grupė (Pusfinalis)
KM „Perkūnas" 2010
KA „Snaiperis" 2010
81
83
2024-05-28 17:30 KKML 2010m. grupė (Pusfinalis)
KA „Snaiperis" 2010
KM „Perkūnas" 2010
79
64
2024-05-28 17:30 KKML 2012m. grupė
NKA - Litnobiles
KA „Snaiperis" 2012 I
49
65
2024-05-28 17:30 KKML 2013m. grupė (Dėl 3 vietos)
NKA - Metalinox
KA „Snaiperis" I
77
74
2024-05-26 11:15 MKL U15, A div. (Dėl 3 vietos)
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis" I
73
66
2024-05-25 13:30 MKL U15, A div. (Pusfinalis)
Vilniaus KM I
KA „Snaiperis" I
91
75
2024-05-23 17:15 KKML 2012m. grupė
KA „Snaiperis" 2012 I
NKA - Litnobiles
80
60
2024-05-23 15:40 KKML 2012m. grupė
Tornado KM - 2012 II
KA „Snaiperis" 2012 II
82
59
2024-05-23 17:00 MKL U13, A div. (Peržaidimai)
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis“ I
67
51
2024-05-22 19:10 MKL U12 „Pirmasis iššūkis" (Peržaidimai)
Nacionalinė KA II
KA „Snaiperis“ I
61
71
2024-05-22 16:10 KKML 2012m. grupė
KA „Snaiperis" 2012 II
KM „Žalgiris" - Garliava
59
69
2024-05-16 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis“ I
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
86
74
2024-05-16 KKML 2010-11m. grupė
KM „Žalgiris" 2010 III
KA „Snaiperis" 2011
81
44
2024-05-15 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010
Tornado KM - Sharp
57
55
2024-05-15 MKL U13, A div. (Peržaidimai)
KA „Snaiperis“ I
KM „Žalgiris" I
62
56
2024-05-15 MKL U15 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
KA „Snaiperis“ I
83
80
2024-05-14 MKL U12 „Pirmasis iššūkis" (Peržaidimai)
KA „Snaiperis“ I
Nacionalinė KA II
65
67
2024-05-11 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė (Finalas)
Vilkaviškio „NKA-PERLAS-BILSTA"
KA „Snaiperis" 2010-2011
67
44
2024-05-11 Mantinga-Vaikų lyga 2014m. ir jaunesnių grupė (Finalas)
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
Alytaus KA-Roletas
40
43
2024-05-10 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė (Mažasis finalas)
Marijampolės SC
KA „Snaiperis" 2012-2013
47
46
2024-05-10 KKML 2012m. grupė
NKA IV - REGANAS
KA „Snaiperis" 2012 - I
57
77
2024-05-09 KKML 2013m. grupė (Pusfinalis)
KA „Snaiperis" I
KM „Žalgiris" II
55
69
2024-05-09 KKML 2010-11m. grupė
KM „Perkūnas" 2010
KA „Snaiperis" 2010
66
64
2024-05-09 MKL U13, A div. (Peržaidimai)
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis“ I
76
45
2024-05-08 MKL U12 „Pirmasis iššūkis" (Peržaidimai)
Nacionalinė KA II
KA „Snaiperis“ I
66
68
2024-05-08 KKML 2012m. grupė
KA „Snaiperis" 2012 - II
KM Žalgiris II
53
59
2024-05-07 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis“ I
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
74
69
2024-05-06 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė (Pusfinalis)
Kėdainių SC - „Pikenroll"
KA „Snaiperis" I
40
80
2024-05-06 KKML 2013m. grupė (Pusfinalis)
KM „Žalgiris" II
KA „Snaiperis" I
91
65
2024-05-05 MKL U14, B div. (Finalas)
KA „Snaiperis" I
Kėdainių SC - „Pikenroll"
75
47
2024-05-06 Mantinga-Vaikų lyga 201m. ir jaunesnių grupė (Pusfinalis)
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
Birštono SC 2014 ir jaun.
58
28
2024-05-04 MKL U14, B div. (Pusfinalis)
Klaipėdos KM
KA „Snaiperis" I
57
75
2024-05-03 KKML 2012m. grupė
KM „Žalgiris" III
KA „Snaiperis" 2012 - II
48
76
2024-04-26 MKL U15, A div.
KA „Snaiperis" I
Vilniaus KM I
69
67
2024-04-26 KKML 2010-11m. grupė
NKA II - Festo
KA „Snaiperis" 2010
53
104
2024-04-25 KKML 2013m. grupė (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis" I
Tornado KM I
52
50
2024-04-24 KKML 2010-11m. grupė
NKA - Klinkera
KA „Snaiperis" 2011
67
66
2024-04-23 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010
KM „Perkūnas" 2010
73
64
2024-04-22 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2011
Tornado KM - 2010 - II
66
59
2024-04-21 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė
Birštono SC
KA „Snaiperis" 2012-2013
56
58
2024-04-21 MKL U15, A div.
Palangos SC
KA „Snaiperis" I
62
63
2024-04-21 MKL U12 TOP16
Sostinės KM I
KA „Snaiperis" I
74
52
2024-04-20 MKL U12 TOP16
Sostinės KM II
KA „Snaiperis" I
77
60
2024-04-19 MKL U12 TOP16
KA „Snaiperis" I
Šiaulių KA „Saulė" I
69
74
2024-04-19 KKML 2014m. ir jaunesnių grupė
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis" I
55
47
2024-04-18 MKL U14, B div.
Kauno KM „Perkūnas"
KA „Snaiperis" I
68
74
2024-04-17 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2011
KM „Žalgiris"
64
56
2024-04-16 KKML 2010-11m. grupė
KM „Žalgiris"
KA „Snaiperis" 2011
56
81
2024-04-16 KKML 2013m. grupė
Tornado KM I
KA „Snaiperis" I
65
79
2024-04-14 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010-2011
Punskas 2010-2011
73
29
2024-04-14 KKML 2012m. grupė
KM „Perkūnas" 2012
KA ,,Snaiperis'' 2012 - 1
69
71
2024-04-14 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė
KA „Snaiperis" 2012-2013
Birštono SC
58
45
2024-04-13 MKL U16, C div.
Alytaus SRC
KA „Snaiperis"
52
86
2024-04-12 MKL U16, C div.
KA „Snaiperis"
Jonavos SC
94
47
2024-04-12 MKL U14, B div.
KA „Snaiperis" I
Kauno KM „Perkūnas"
63
60
2024-04-12 KKML 2012m. grupė
KM Žalgiris II
KA „Snaiperis" 2012 - II
49
36
2024-04-11 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - 1
NKA - AGAVE
59
76
2024-04-11 Mantinga-Vaikų lyga 2014m. ir jaunesnių grupė
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
NKA - 2015
47
19
2024-04-10 KKML 2012m. grupė
NKA 2012 -2
KA ,,Snaiperis" 2012 - 1
89
49
2024-04-10 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
NKA IV - REGANAS
40
72
2024-04-09 KKML 2010m. grupė
KA ,,Snaiperis''
KM ŽALGIRIS I
47
55
2024-04-08 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
NKA-Perlas-,,Coffee loft"
37
74
2024-04-06 MKL U15, B div.
NKA-Perlas-,,Coffee loft"
KA ,,Snaiperis'' II
92
53
2024-04-05 KKML 2010-11m. grupė
Sostinės KM I-Wienerberger
KA ,,Snaiperis'' I
60
47
2024-04-03 KKML 2010-11m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2010
NKA-2010 I
47
82
2024-04-03 KKML 2012m. grupė
Tornado KM - 2012-II
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
56
39
2024-03-30 MKL U15, A div.
Šiaulių KA ,,Saulė" I-ŠSG
KA ,,Snaiperis'' I
48
69
2024-03-27 MKL U16, B div.
Vilniaus KM V
KA ,,Snaiperis''
52
67
2024-03-26 KKML 2013m. grupė
KA ,,Snaiperis'' I
Tornado KM I
56
86
2024-03-25 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
KM Žalgiris - Garliava
51
71

Iš turnyro Estijoje – net su 5-iomis prizinėmis vietomis!

2023-05-23

Gegužės 19-21 dienomis Estijos sostinėje Taline vyko krepšinio turnyras „Tallin Nord Cup“, kuriame dalyvavo net 6 KA Snaiperis komandos. Ant prizininkų pakilos lipo penkios mūsų akademijos komandos: KA Snaiperis U9 Geltonieji (tr. Kostas Damijonaitis)  –  II vieta, KA Snaiperis U9 Raudonieji – III vieta (tr. K. Damijonaitis) ir KA Snaiperis U13 II (tr. Lukas Šaulevičius) – III vieta. Savo grupės nugalėtojais tapo Kęstučio Matulaičio treniruojama KA Snaiperis U11 bei trenerio Karolio Matviejevo KA Snaiperis U10 komandos!

„Nuotaikos po turnyro puikios, nes pavyko iškovoti ne vieną prizinę vietą. Tai buvo pirmoji išvyka mano komandoms ir ji paliko labai daug teigiamų įspūdžių. Ši kelionė suartino visus komandos žaidėjus, padėjo vienas kitą dar labiau pažinti, taip sustiprindami komandinį ryšį. Man pačiam tai buvo pirmoji išvyka su šiomis komandomis, tad labai džiaugiuosi, kad vaikai parodė charakterį, kovingumą ir mums pavyko iškovoti antrąja ir trečiąja vietas, tai, manau, yra labai didelis pasiekimas.“ – įspūdžiais dalinosi U9 komandų tr. K. Damijonaitis