Iškovotas kelialapis į 2021/2022 m. sezono Moksleivių krepšinio lygos A divizioną

2021-06-21

KA SNAIPERIS 2009 I pateko tarp aštuonių stipriausių Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (MKL) U12 komandų bei iškovojo kelialapį į kitų metų A divizioną ir rungsis tarp 12 pajėgiausių Lietuvos komandų. Grupės varžybose komanda nepralaimėjo nei vienų rungtynių ir sėkmingai keliavo per čempionatą.

Nuotrauka (www.kasnaiperis.lt)

Trenerio Edgaro Bartuševičiaus komentaras: „Noriu pasveikinti visus savo auklėtinius, patekus tarp aštuonių stipriausių Lietuvos komandų. O, kalbant apie rungtynes, tai, pirmiausia, pagarba varžovams, kurie kovėsi iki galo ir lengvai nieko neleido pasiimti. Savo auklėtiniais galiu pasidžiaugti, jog įsiklausė į pastabas ir buvome labiau, kaip vienas kumštis.“

Nuotrauka (www.kasnaiperis.lt)

Ilgą ir sunkų kelią nuėjusi komanda kovėsi nuožmiai ir pasirodymą MKL baigė pralaimėjusi dvi serijos rungtynes prieš Panevėžio SC. Antrosios rungtynės baigėsi rezultatu 75:68. Panevėžio komanda čempionate buvo labai stipri ir užėmė 3 vietą, o Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ vaikinai žais 2021/2022 metų Moksleivių krepšinio lygos A divizione ir rungsis tarp 12 stipriausių Lietuvos komandų.