Po reguliaraus sezono KA „Snaiperis“ jaunučiai tarp geriausių MKL B diviziono komandų

2020-03-19

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ 2004 jaunučių komanda (treneris Mantas Sadauskas) pateko į Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) atkrintamąsias varžybas. KA „Snaiperis“ komanda reguliariame sezone iškovojo dvylika pergalių ir patyrė keturius pralaimėjimus.

Treneri Mantai, kaip vertinate šį mūsų KA „Snaiperis“ komandos pasirodymą reguliariame MKL sezone?

Mūsų komandos sezoną vertinu labai dviprasmiškai. Turnyrinė lentelė po reguliaraus sezono tik parodo, kokia sudėtinga ir įtempta buvo mūsų grupė. Paskutiniame ture sprendėsi galutinis pirmųjų keturių grupės komandų išsidėstymas turnyrinėje lentelėje. Komandos žaidimą vertinti labai sudėtinga, reguliariame sezone turėjome labai gerų atkarpų ir atrodydavo, kad jau pasiekėme gerą formą, tačiau jos nesugebėdavome ilgai išlaikyti. Gerai sužaistas rungtynes, keisdavo prastesnės. Manau, kad būtent stabilesnio žaidimo trūkumas ir neleido mūsų komandai įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršuje.

Ko galima tikėtis MKL atkrintamosiose? Su kokiais sunkumais gali tekti susidurti?

Tik paskutiniame ture paaiškėjo mūsų galutinė vieta turnyrinėje lentelėje, todėl daug laiko neturėjome galvoti apie būsimus varžovus. Žinojome, tik kad laukia sunki ir atkakli kova. Labai gaila, kad dabartinė susiklosčiusi situacija neleidžia pradėti svarbiausio ir įdomiausio sezono etapo.

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komandos nariai Armantas Chaladauskas ir Mindaugas Liubinas džiaugiasi patekę į MKL atkrintamąsias, tačiau neslepia, kad norėjo užimti aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje ir tai vėliau galėjo sąlygoti silpnesnį varžovą. Tačiau šiame sezone trenerio M. Sadausko vadovaujama komanda įrodė ne kartą, kad susikaupusi gali įveikti ne vieną stiprų varžovą.

M. Liubinas ir A. Chaladauskas tvirtino, kad varžovai – stiprūs, tačiau komandinė gynyba gali būti raktas į pergalę ir sekantį etapą.

Treneris linki savo auklėtiniams, kad dėl susiklosčiusios situacijos pasaulyje neapleistų sporto, stengtųsi, savarankiškai treniruotųsi ir būtų pasiruošę atkrintamųjų etapui.