2024-05-16 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis“ I
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
86
74
2024-05-16 KKML 2010-11m. grupė
KM „Žalgiris" 2010 III
KA „Snaiperis" 2011
81
44
2024-05-15 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010
Tornado KM - Sharp
57
55
2024-05-15 MKL U13, A div. (Peržaidimai)
KA „Snaiperis“ I
KM „Žalgiris" I
62
56
2024-05-15 MKL U15 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
KA „Snaiperis“ I
83
80
2024-05-14 MKL U12 „Pirmasis iššūkis" (Peržaidimai)
KA „Snaiperis“ I
Nacionalinė KA II
65
67
2024-05-11 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė (Finalas)
Vilkaviškio „NKA-PERLAS-BILSTA"
KA „Snaiperis" 2010-2011
67
44
2024-05-11 Mantinga-Vaikų lyga 2014m. ir jaunesnių grupė (Finalas)
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
Alytaus KA-Roletas
40
43
2024-05-10 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė (Mažasis finalas)
Marijampolės SC
KA „Snaiperis" 2012-2013
47
46
2024-05-10 KKML 2012m. grupė
NKA IV - REGANAS
KA „Snaiperis" 2012 - I
57
77
2024-05-09 KKML 2013m. grupė (Pusfinalis)
KA „Snaiperis" I
KM „Žalgiris" II
55
69
2024-05-09 KKML 2010-11m. grupė
KM „Perkūnas" 2010
KA „Snaiperis" 2010
66
64
2024-05-09 MKL U13, A div. (Peržaidimai)
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis“ I
76
45
2024-05-08 MKL U12 „Pirmasis iššūkis" (Peržaidimai)
Nacionalinė KA II
KA „Snaiperis“ I
66
68
2024-05-08 KKML 2012m. grupė
KA „Snaiperis" 2012 - II
KM Žalgiris II
53
59
2024-05-07 MKL U15, A div. (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis“ I
Šiaulių KA „Saulė“ I-ŠSG
74
69
2024-05-06 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė (Pusfinalis)
Kėdainių SC - „Pikenroll"
KA „Snaiperis" I
40
80
2024-05-06 KKML 2013m. grupė (Pusfinalis)
KM „Žalgiris" II
KA „Snaiperis" I
91
65
2024-05-05 MKL U14, B div. (Finalas)
KA „Snaiperis" I
Kėdainių SC - „Pikenroll"
75
47
2024-05-06 Mantinga-Vaikų lyga 201m. ir jaunesnių grupė (Pusfinalis)
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
Birštono SC 2014 ir jaun.
58
28
2024-05-04 MKL U14, B div. (Pusfinalis)
Klaipėdos KM
KA „Snaiperis" I
57
75
2024-05-03 KKML 2012m. grupė
KM „Žalgiris" III
KA „Snaiperis" 2012 - II
48
76
2024-04-26 MKL U15, A div.
KA „Snaiperis" I
Vilniaus KM I
69
67
2024-04-26 KKML 2010-11m. grupė
NKA II - Festo
KA „Snaiperis" 2010
53
104
2024-04-25 KKML 2013m. grupė (Ketvirtfinalis)
KA „Snaiperis" I
Tornado KM I
52
50
2024-04-24 KKML 2010-11m. grupė
NKA - Klinkera
KA „Snaiperis" 2011
67
66
2024-04-23 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010
KM „Perkūnas" 2010
73
64
2024-04-22 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2011
Tornado KM - 2010 - II
66
59
2024-04-21 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė
Birštono SC
KA „Snaiperis" 2012-2013
56
58
2024-04-21 MKL U15, A div.
Palangos SC
KA „Snaiperis" I
62
63
2024-04-21 MKL U12 TOP16
Sostinės KM I
KA „Snaiperis" I
74
52
2024-04-20 MKL U12 TOP16
Sostinės KM II
KA „Snaiperis" I
77
60
2024-04-19 MKL U12 TOP16
KA „Snaiperis" I
Šiaulių KA „Saulė" I
69
74
2024-04-19 KKML 2014m. ir jaunesnių grupė
KM „Žalgiris" I
KA „Snaiperis" I
55
47
2024-04-18 MKL U14, B div.
Kauno KM „Perkūnas"
KA „Snaiperis" I
68
74
2024-04-17 KKML 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2011
KM „Žalgiris"
64
56
2024-04-16 KKML 2010-11m. grupė
KM „Žalgiris"
KA „Snaiperis" 2011
56
81
2024-04-16 KKML 2013m. grupė
Tornado KM I
KA „Snaiperis" I
65
79
2024-04-14 Mantinga-Vaikų lyga 2010-11m. grupė
KA „Snaiperis" 2010-2011
Punskas 2010-2011
73
29
2024-04-14 KKML 2012m. grupė
KM „Perkūnas" 2012
KA ,,Snaiperis'' 2012 - 1
69
71
2024-04-14 Mantinga-Vaikų lyga 2012-13m. grupė
KA „Snaiperis" 2012-2013
Birštono SC
58
45
2024-04-13 MKL U16, C div.
Alytaus SRC
KA „Snaiperis"
52
86
2024-04-12 MKL U16, C div.
KA „Snaiperis"
Jonavos SC
94
47
2024-04-12 MKL U14, B div.
KA „Snaiperis" I
Kauno KM „Perkūnas"
63
60
2024-04-12 KKML 2012m. grupė
KM Žalgiris II
KA „Snaiperis" 2012 - II
49
36
2024-04-11 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - 1
NKA - AGAVE
59
76
2024-04-11 Mantinga-Vaikų lyga 2014m. ir jaunesnių grupė
KA „Snaiperis" 2014 ir jaun.
NKA - 2015
47
19
2024-04-10 KKML 2012m. grupė
NKA 2012 -2
KA ,,Snaiperis" 2012 - 1
89
49
2024-04-10 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
NKA IV - REGANAS
40
72
2024-04-09 KKML 2010m. grupė
KA ,,Snaiperis''
KM ŽALGIRIS I
47
55
2024-04-08 MKL U15, B div.
KA ,,Snaiperis'' II
NKA-Perlas-,,Coffee loft"
37
74
2024-04-06 MKL U15, B div.
NKA-Perlas-,,Coffee loft"
KA ,,Snaiperis'' II
92
53
2024-04-05 KKML 2010-11m. grupė
Sostinės KM I-Wienerberger
KA ,,Snaiperis'' I
60
47
2024-04-03 KKML 2010-11m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2010
NKA-2010 I
47
82
2024-04-03 KKML 2012m. grupė
Tornado KM - 2012-II
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
56
39
2024-03-30 MKL U15, A div.
Šiaulių KA ,,Saulė" I-ŠSG
KA ,,Snaiperis'' I
48
69
2024-03-27 MKL U16, B div.
Vilniaus KM V
KA ,,Snaiperis''
52
67
2024-03-26 KKML 2013m. grupė
KA ,,Snaiperis'' I
Tornado KM I
56
86
2024-03-25 KKML 2012m. grupė
KA ,,Snaiperis'' 2012 - II
KM Žalgiris - Garliava
51
71

Mažylių meilė krepšiniui nepaliko abejingų

2024-04-24

Balandžio 7 d. Kauno darželinukų krepšinio čempionato 2024 finaliniame etape jauniausieji mūsų akademijos krepšininkai ne tik varžėsi estafečių rungtyse, bet siekė Mažosios ir Didžiosios čempionato taurių. Po atkaklių krepšinio atakų, taiklių metimų, gausių aplodismentų, garsių sirgalių šūksnių ir vienos kitos karčios ašaros dėl neįkritusių metimų – čempionato dalyviams buvo išdalinti prizai.

KA „Snaiperis“ darželinukų krepšinio čempionato estafetės 2024

Mažosios taurės aukso medaliais džiaugėsi lopšelio-darželio „Žvangutis“ komanda (treneris Edgaras Bartuševičius), sidabro medaliai džiugino „Šviesa-Žiburėlis“ jungtinės komandos žaidėjus (treneris Sigitas Zaranka), o trečiosios vietos medaliai atiteko lopšeliui-darželiui „Spragtukas“ komandai (treneris Marius Liepa).

KA „Snaiperis“ darželinukų krepšinio čempionato Mažosios taurės finalinis etapas 2024

Didžiosios taurės aukso medaliai įteikti Kauno mokyklai-darželiui „Rūtelė“ komandai (treneris Rokas Mileris), sidabro medaliai puošė „Santara“ jungtinę ikimokyklinukų komandą (treneris Kostas Damijonaitis, o bronzos medaliai  šiemet atiteko lopšeliui-darželiui „Vyturėlis“ komandos žaidėjams (treneris Lukas Šitkauskas).

KA „Snaiperis“ darželinukų krepšinio čempionato Didžiosios taurės finalinis etapas 2024

„Džiaugiuosi, kad mūsų Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ treneriai įdeda labai daug pastangų skiepindami vaikams meilę krepšiniui, nuo pirmųjų dienų stengiasi, kad šis žaidimas vaikams suteiktų jiems kuo daugiau gerų emocijų. Mokome ne tik krepšinio paslapčių, bet ir bendrauti, sutarti tarpusavyje, pagarbos varžovui, mandagumo. Tikime, kad šie mažyliai mus visus džiugins ne tik laimėjimais ir pasiekimais, bet ir savo gerumu.“ – kalbėjo krepšinio Akademijos Snaiperis direktorius Kęstutis Matulaitis

Primename, kad Krepšinio Akademijoje „Snaiperis” Kauno darželinukų krepšinio čempionatai vyksta nuo 2016-ųjų metų, o čempionais kasmet siekia tapti daugiau negu trisdešimt komandų iš skirtingų Kauno miesto ir rajono darželių. Iki šiol vykusių etapių čempionų taure džiaugėsi šios komandos:

Didžiosios taurės nugalėtojai:

  • 2016 m. l.d. Šančiai (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2017 m. l.d. Žvangutis (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2018 m. l.d. Žvangutis (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2019 m. l.d. Spindulys (tr. Emilijus Petrauskas);
  • 2022 m. l.d. Žvangutis (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2023 m. l.d. Spindulys (tr. Kostas Damijonaitis);
  • 2024 m.d. Rūtelė (tr. Rokas Mileris).

Mažosios taurės nugalėtojai:

  • 2016 m. l.d. Šančiai (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2017 m. l.d. Gintarėlis (tr. Arvydas Baltrušaitis);
  • 2018 m. m.d. Žiburėlis (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2019 m. m.d. Šviesa (tr. Andrius Ulčickas);
  • 2022 m. Domeikavos ikimokyklinukai (tr. Benas Narbutas);
  • 2023 m. l.d. Žvangutis (tr. Edgaras Bartuševičius);
  • 2024 m. l.d. Žvangutis (tr. Edgaras Bartuševičius).