Nuotykiai ir nauji potyriai Kaunas Camp 2021

2021-07-16

Keturios KAUNAS CAMP 2021 dieninės stovyklos savaitės skriete praskriejo, palikdamos neišdildomus įspūdžius tiek vaikams, tiek ir Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ treneriams. Stovykloje vaikai buvo skatinami būti fiziškais aktyviais, gerinant ne tik krepšinio technikos įgūdžius, bet įvairius judamuosius gebėjimus. Kaunas Camp dieninė stovykla – puiki vieta vaikams surasti naujų draugų ir smagiai leisti laiką.

Kiekviena savaitė stovykloje prasidėdavo su nauja trenerių komanda. Treneriai dalinosi savo žiniomis, mokė naujų žaidimų ir judesių pasitelkdami skirtingas metodikas. Kiekviena nauja stovyklos diena neleido vaikams nuobodžiauti. Vaikai smagiai leisdavo laiką dalyvaudami paspirtukų lenktynėse, varžėsi smagiose estafetėse ir daugiausiai emocijų sulaukdavo šlapiausi vandens mūšiai. O pasislėpus nuo karštos saulės jaunieji krepšininkai varžėsi viktorinose, įvairiuose konkursuose, protmūšiuose, kuriuose buvo laimėtas ne vienas prizas.

Stovykloje vaikai išbandė įvairias pramogas: žaidė boulingą, lazertroną, šokinėjo batutų parke, žiūrėjo įdomiausius filmus kino teatre, laipiojo sudėtingomis ir aukštomis sienomis, šaudė lankais tarytum senovės kariai, apsilankė išmaniajame mieste.

Kiekviena diena visiems dovanodavo naujus nuotykius, keliones ir įspūdžius. Tegul geriausi prisiminimai išlieka dar ilgai! Iki susitikimo kitą vasarą!