Padėkite augti Krepšinio Akademijai „Snaiperis” skirdami 1,2% GPM

2021-03-02

AČIŪ VISIEMS, kurie 2020 metais skyrė KA „Snaiperis“ savo 1,2% nuo sumokėto GPM. Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymu, kiekvienas šalies pilietis gali skirti 1,2 GPM paramą (anksčiau buvo skiriami 2 proc.) Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ veiklai. Nepatirsite jokių papildomų išlaidų, išsirinksite Jums priklausančius prizus, o jūsų parama bus skirta gerinti kasdienes auklėtinių treniruočių sąlygas. Šiais metais, taip pat, pasirinktai organizacijai 1,2 proc. GPM galite skirti iki gegužės 1 d.

Jūsų parama mums yra labai reikalinga siekiant užtikrinti geresnes sąlygas Akademijos sportininkams, bei trenerių kvalifikacijos kėlimui. Už 2020 m. skirtą paramą įvairioms amžiaus grupėms buvo papildytas ir atnaujintas Akademijos sporto inventorius.

KĄ REIKIA PADARYTI, KAD SKIRTUMĖTE 1,2%? 

Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija. 1,2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba nuvykę į VMI atstovybę savo mieste.

SPAUSKITE 1,2 proc. PILDYMO INSTRUKCIJA

Paramos gavėjo identifikacijos numeris: 302669427

Gavėjas: KA SNAIPERIS

Gavėjo tipas – 2

Elektronines patvirtintas pateikimo kopijas prašome pristatyti asmeniškai savo grupės treneriui arba siųsti el. paštu: info@kasnaiperis.lt  

Parama pasirinktai komandai

Norėdami skirti paramą konkrečiai rinktinei ar komandai, dėl smulkesnės informacijos ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo, prašome susisiekti telefonu: 867246656, Jovita, arba el.paštu info@kasnaiperis.lt!

Vertiname jūsų dėmesį ir dėkojame už paramą jauniesiems krepšininkams!