Vasara KA „Snaiperis“ organizuojamoje dieninėje stovykloje Kaunas Camp 2020!

2020-07-03

Penktus metus iš eilės Krepšinio Akademijos „Snaiperis” trenerių komanda organizuoja dieninę vasaros stovyklą Kaunas Camp 5-12 metų vaikams, kurioje vaikai leidžia laiką aktyviai bei prasmingai!

Šiais metais Kaunas Camp stovykla startavo dviejose mokyklose – Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo mokykloje bei Kauno Santaros gimnazijoje, o nuo trečiosios pamainos stovykla vyksta Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo mokykloje. Jau įvykusiose stovyklos pamainose vaikams netrūko aktyvaus laiko. Stovyklautojai apsilankė batutų parke „Jump Space“, Lietuvos zoologijos sode, „Curiocity”, „Lazertronas”, Lankų arenoje, boulinge, laipiojimo centre „Miegantys drambliai”. 

Vaikai aktyviai laiką leido ir mokyklose, kuriose pilnai įsitraukė į įvairius žaidimus bei trenerių paruoštus krepšinio, paspirtukų ir kitus turnyrus. Stovyklos metu saulėti orai leido mėgautis laiku atvirose erdvėse, o taip pat, vaikai turėjo galimybę ne kartą kovoti mėgstamame vandens mūšyje.

Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ dieninė vasaros stovykla „Kaunas Camp“ – puiki galimybė vaikams smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas, sutikti naujų draugų, mokytis, įgauti naujų įgūdžių ir lavinti turimus.

Didelį ačiū sakome visiems stovyklautojams už puikiai praleistą laiką kartu!