Aukite kartu su Krepšinio Akademija „Snaiperis” skirdami 1,2% GPM

2020-02-19

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ dėkoja visiems, kurie 2019 metais skyrė KA „Snaiperis“ savo 2% nuo sumokėto GPM. Jūsų parama mums yra be galo svarbi, siekiant užtikrinti geresnes sąlygas mūsų Akademijos sportininkams, bei trenerių kvalifikacijos kėlimui. Už 2019 m. skirtą paramą buvo vykdomi įvairūs renginiai: „Kauno darželinukų čempionatas“, „Čempionų lyga“, „Čempionų kartą“, pildytas ir atnaujintas Akademijos inventorius.

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ kviečia įsitraukti Akademijos 1,2% paramos akciją (ankščiau buvo galima skirti iki 2% GPM). Jos metu Jus nudžiuginsime maloniais prizais, kuriuos laimėti gali bet kuris iš Jūsų skyręs savo jau sumokėtus 1,2% nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Visi Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ jaunieji krepšininkai, savo treneriui įteikę bent 1 ar daugiau anketų, 2020 m. gegužės–birželio mėnesiais būsite asmeniškai apdovanoti mūsų specialiais akademijos prizais.

SVARBU!!!  1,2 proc. GPM galite skirti iki rugpjūčio 2 d.

KĄ REIKIA PADARYTI, KAD SKIRTUMĖTE 1,2%? 

Prašymas VMI pateikiamas kartu su metine pajamų deklaracija. 1,2 procentus nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą (FR0512 v.4) užpildyti galite internetu puslapyje deklaravimas.vmi.lt arba VMI atstovybėje.

SPAUSKITE  1,2 proc. PILDYMO INSTRUKCIJA

Paramos gavėjo identifikacijos numeris: 302669427

Gavėjas: KA SNAIPERIS

Gavėjo tipas – 2


Pateikimo kopijas prašome pristatyti asmeniškai savo grupės treneriui arba el. paštu: info@kasnaiperis.lt  

Kilus klausimams, drąsiai kreipkitės paštu: info@kasnaiperis.lt  

Labai dėkojame už jūsų paramą jauniesiams krepšininkams!