Smagiausias vasaros nuotykis su “Kaunas Camp 2023”

2023-07-17

Nepaprastai greitai praskriejo jau pusė vasaros, o su ja ir įspūdžių, juoko pilnos penkios “Kaunas Camp 2023” savaitės. Stovykloje netrūko sportinių žaidimų, pramogų, naujų draugų ir, žinoma, gero laiko! Vaikai, kartu su šaunia trenerių komanda, lavino sportinius gebėjimus, mokėsi krepšinio technikos ir bendradarbiavimo aikštelėje.

Stovyklautojai kiekvieną savaitę sulaukdavo ne tik krepšinio treniruočių, bet ir įvairių pramogų –  sportinių žaidimų, vandens mūšių, putų šou, estafečių bei turnyrų. Vaikams tekdavo pasukti galvas viktorinose, protmūšiuose ir kituose konkursuose.

Trenerių lydimi jaunieji stovyklautojai linksminosi lazertrone, jėgų pareikalavusiame boulinge, kino teatre, linksmajame batutų parke. „Kaunas Camp 2023” stovyklą aplankė ir Šaulių sąjungos atstovai, kurie supažindino vaikus su karine amunicija, pirmosios pagalbos priemonėmis bei kariniu maisto daviniu.

Kiekviena stovyklos diena buvo lyg naujas nuotykis, pilnas džiaugsmo, vaikų juoko ir KREPŠINIO. Stovykla „Kaunas Camp“ nekantriai lauks tavęs kitą vasarą!