Tomas Bietkis apie debiutinį KA „Snaiperis“ U12 I komandos pasirodymą MKL: „Sezono svarbiausios kovos ant nosies ir net negalvojame šiame etape sustoti.“

2023-04-11

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezonas jau įsibėgėjo, bet svarbiausios kovos tik prasideda. KA „Snaiperis” I komandai (gim. 2011 m.) pirmasis MKL sezonas įsimins ilgam – 12 iš eilės iškovotų pergalių ir tik 3 pralaimėjimai užtikrino komandai vietą atkrintamosiose rungtynėse! Trenerio Tomo Bietkio vedama komanda jau netrukus susitiks su Telšių SK „Telšiai“ komanda Telšių sporto arenoje.

Treneri Tomai, tai yra pirmasis MKL sezonas KA „Snaiperis“ I (U12) komandai. Ar tikėjotės tokio rezultato?

Vaikams tai naujas čempionatas ir nauja patirtis, tad sezono laukėme su jauduliu ir nekantrumu. Trečia vieta grupėje – gana geras rezultatas, žinant, kad varžėmės su labai stipriomis komandomis.

Laimėjote net 12 pergalių iš eilės – kas lėmė tokį rezultatą?

Tokį rezultatą lėmė vaikų motyvacija ir noras žaisti. Smagu, kad šiame sezone laimėjome prieš komandas, su kuriomis praeitą sezoną žaisti sekėsi sunkiai. Šios pergalės prideda vaikams pasitikėjimo savimi ir noro laimėti daugiau. Pergalių tikrai neskaičiavome, tad nustebau, kad net 12 pergalių iš eilės laimėjome. Mūsų tikslas kiekvienose rungtynėse išmokti kuo daugiau, atpažinti sunkias situacijas ir priimti tinkamus sprendimus.

Kaip jaučiasi patys krepšininkai, patekę į atkrintamąsias – džiaugiasi, o gal jaučia spaudimą pratęsti pergalių seriją?

Vaikai laukia atkrintamųjų su nekantrumu. Didelis noras ir išaugęs pasitikėjimas savimi nekelia jokio spaudimo ar jaudulio. Visada turime gerbti varžovus ir tinkamai juos įvertinti. Sezono svarbiausios kovos ant nosies ir net negalvojame šiame etape sustoti.

Rungtynės su SK „Telšiai“ jau visai netrukus – ar jaučiatės pasiruošę?

Viską matysime jau prasidėjus serijai su Telšių komanda. Varžovas paslaptingas, nesame matę jų rungtynių. Svarbiausias užduotis šioje serijoje bus susitvarkyti su jauduliu, varžovų aikštės pranašumais ir laikytis savo žaidimo rėmų.

KA „Snaiperis“ I (U12) komandos laukia rungtynių serija su Telšių SK „Telšiai“ komanda iki dviejų pergalių, dėl vietos tarp TOP 16 komandų. Linkime sėkmės treneriui ir visai komandai!