Tomas Bietkis: „Visiems krepšininkams norėčiau palinkėti būti žingeidiems tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų“.

2021-05-27

Sakoma, sunkus darbas negali neatsipirkti. Tai patvirtinti gali ir Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ treneris Tomas Bietkis. Šiais metais jis tapo 2011 metų berniukų rinktinės treneriu.

Tomai, nebuvo lengva tapti 2011 m. gimimo berniukų rinktinės treneriu, kokios emocijos tave užplūdo, kai sužinojai, jog šias komandas į priekį vesi būtent tu?

Be abejonės džiugios naujienos, svarbios ir atsakingos pareigos, kurias man patikėjo Akademija. Nuotaikos darbinės, esame pasiruošę daug ir sunkiai dirbti, siekti tikslų, dabar tik pradėsime pirmus žingsnius su šia karta, todėl laukia ilgas ir įdomus kelias, kuris bus pilnas atsidavimo, emocijų ir naujų iššūkių.

Tomas Bietkis – 2011 m. berniukų rinktinės treneris. (Aut. www.kasnaiperis.lt)

Kokie pagrindiniai tikslai ir kokios laukia svarbiausios rungtynės 2021/2022 metų sezone?

Ateinančiame sezone ruošimės savo svarbiausioms kovoms moksleivių lygoje, tam turime metus laiko pasiruošti. Sunkiai dirbsime, kad žengtume į moksleivių lygą užtikrintai ir būdami rimti varžovai kitoms krepšinio mokykloms.

Taip pat dalyvausime čempionatuose bei turnyruose, kad galėtume geriau žinoti savo pajėgumą ir tobulinti įgūdžius. Tai taip pat padeda pažinti ir varžovus, pamatyti, kur turime pasitempti ir kokiais įgūdžiais jau galime džiaugtis. Svarbiausi tikslai yra tobulėti prieš save, kaip komandą, nenustoti gerinti ir individualių įgūdžių, nes kiekvienas žaidėjas savaip prisideda prie pergalių.

Tomas Bietkis (aut. www.kasnaiperis.lt)

Ką norėtum palinkėti komandoms ir sau, kaip rinktinių treneriui?

Visiems krepšininkams norėčiau palinkėti būti žingeidiems tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų. Krepšinis susideda ne tik iš techninių įgūdžių, komanda taip pat turi tobulėti ne tik fiziniame pasirengime, bet ir psichologiškai. Palinkėsiu mums vienybės, nepasiduoti, kai sunku ir tikrai pasieksime kitiems metams išsikeltus tikslus.

Dėkojame treneriui ir linkime kantrybės laukiančiame sunkaus darbo kelyje bei nepamiršti mėgautis žaidimu.