Zarasai Camp’20 – geriausia vasaros patirtis!

2020-08-21

Jau daug metų iš eilės Krepšinio Akademija „Snaiperis“ organizuoja vasaros stovyklą jauniesiems Akademijos krepšininkams, o šiais metais, antrą kartą stovykla buvo organizuojama pamėgtuose Zarasuose.

Vasaros stovykla Zarasuose vyko dvi savaites, pirmoji liepos 27 – rugpjūčio 2 d. su 2007-2008 m. gim. sportininkais ir rugpjūčio 10-16 dienomis su 2009-2011 m. gim. vaikais. Kiekviena diena sportininkams būdavo aktyvi ir pilna įvairių veiklų – krepšinis, futbolas, kvadratas, kiti žaidimai, rungtynės ir turnyrai, visada laukiamas maudynių metas bei neišsemiami protų mūšiai.

„Vasaros stovykla kaip ir kiekvienais metais prabėga nepastebimai ir labai greitai. Šiais metais į stovyklą pirmiausia vykome su 2007 m. komanda, su kuriais daugiausiai dėmesio skyrėme bendram fiziniam bei šiek tiek techniniam pasirengimui. Tuo metu grįžę iš stovyklos su 2007 m. komanda, po savaitės pertraukos laukė eilė ir 2009 m. auklėtinių. Su šia komanda priešingai, daugiau dėmesio skyrėme ne tik bendram fiziniam pasirengimui, tačiau didelis akcentas buvo tolimesnis vieningos komandos formavimas. Manau, jog tai pavyko sustiprinti ir šiame sezone kaip, ir praėjusiame aikštelėje auklėtiniai kausis vienas už kitus kaip už savo brolį ar sesę! Tarp kitko, labai noriu pasidžiaugti ir pasidalinti ne vieno savo nuomone, jog ši 2009 m. komanda yra be galo vieninga ir rodanti pavyzdį visoms mūsų Akademijos komandoms.“ kalbėjo treneris Edgaras Bartuševičius.

Stovyklos įspūdžiais dalinosi ir treneris Andrius Ulčickas „Zarasų vasaros stovykla paliko neišdildomus įspūdžius visiems. Savaitė stovykloje prabėgo labai greitai. Vaikai susirado naujų draugų, nemažai laiko praleido krepšinio aikštelėje bei treniruodamiesi lauke, žaisdami įvairius žaidimus, turnyrus bei dalyvaudami konkursuose. Puikias emocijas vaikams paliko ir Zarasų pramogų – batutų parkas (Water Inn Zarasai), kuriame vaikai karštą vasaros dieną atsigaivindavo pramogaudami kartu su draugais. Stovyklautojai turėjo puikias sąlygas sportui, gyvenimui, pramogoms bei kiekvieną dieną mėgavosi puikiu maitinimu. Taip pat tai labai gera galimybė vaikams po truputį mokintis savarankiško gyvenimo. Ši stovykla buvo puiki įžanga artėjančiam naujam sezonui, tikiuosi ir kitais metais pamatyti tiek daug jaunųjų sportininkų šioje stovykloje.“

Paskutinėmis stovyklos dienomis buvo renkami naudingiausi stovyklos žaidėjai ir daugiausiai taškų surinkę krepšininkai, kurie buvo apdovanoti specialiomis statulėlėmis ir KA „Snaiperis“ Snapback kepurėmis. Kiekvienam dalyviui buvo įteikti prizai – stovyklos medalis ir marškinėliai.

Stovyklų savaitės prabėgo žaibiškai greitai ir su pačiomis geriausiomis emocijomis, kurios vienijo vaikus kaip komandą bei suteikė stipresnį ryšį tarp vaikų ir trenerių. Krepšinio Akademija „Snaiperis“ džiaugiasi puikiai praėjusia savaite. Ačiū Jums. Būkite geriausi!

Daugiau nuotraukų galite rasti:
ZARASAI CAMP’20 akimirkos (gim. 2007-2008 m.)
ZARASAI CAMP’20 akimirkos (gim. 2009-2011 m.)
ZARASAI CAMP’20 akimirkos (gim. 2009 m.)
ZARASAI CAMP’2020 apdovanojimai (gim. 2009/2010/2011 m.)