KA „Snaiperio“ savaitės apžvalga: sunki savaitė akademijos auklėtiniams

2019-01-30

Įsibėgėjant šiam sezonui Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ komandos su kiekviena savaite žaidžia vis daugiau rungtynių. Šią savaitę buvo sužaisti penki susitikimai.

Pirmieji šią savaitę pradėjo vyriausieji „Snaiperio“ krepšininkai. KKML čempionato A lygoje besivaržanti komanda pirmadienio vakarą susikovė su „LSU-2“ ekipa. Tik paskutinėmis sekundėmis teko pripažinti varžovų pranašumą, o mačas buvo pralaimėtas rezultatu 81:79.

Tądien „Snaiperio“ gretose geriausiai pasirodė Ernestas Jaškus įmetęs 21 tašką, Matas Zutkis pridėjo 14 ir atkovojo 9 kamuolius.

Rungtynių fotogaleriją galite rasti čia.

Antradienį ant parketo žengė „Snaiperio“ 2004 komanda KKML lygoje. Su metais jaunesniais KM „Perkūno“ oponentais daug vargo nebuvo, o rungtynės buvo laimėtos gana lengvai, rezultatu 76:45

Rungtynių fotogaleriją galite rasti čia.

Trečiadienį trenerio Kęstučio Matulaičio vadovaujama „Snaiperio“ U18 komanda susikovė su svečiais ir Marijampolės MKL rungtynėse. Puikiai antrą rungtynių pusę sužaidę „Snaiperio“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 76:70.

Rungtynių fotogaleriją galite rasti čia.

Penktadienį Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ jaunimo komandos laukė išvyka į Vilnių, kuomet RKL lygos rungtynėse buvo žaidžiama prieš Vilniaus „Steko-Rivilės“ komandą. Prieš kur kas labiau patyrusią komandą varžytis pavyko vos du ketvirčius, o rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 74:50.

„Snaiperio“ komandoje puolimą tempti bandė Ernestas Jaškus, pelnęs 24 taškus. Arčiausiai dviženklės taškų zonos buvo Giedrius Banevičius, kuris iš viso surinko 8 taškus.

Pilną rungtynių statistiką galite rasti čia.

Šeštadienį MKL lygoje debiutavo ir vieni iš jauniausių Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ krepšininkų, 2007 metais gimę berniukai. Trenerio Edgargo Bartuševičiaus vadovaujama komanda MKL pirmąjį iššūkį pradėjo nesėkmingai. Rezultatu 68:53 buvo nusileista Marijampolės komandai.

Tą pačią diena „Snaiperio“ 2002 komanda sužaidė draugiškas rungtynes su svečiais iš Švedijos, BC „Lelea“ komanda. Kur kas labiau patyrę ir didesnį fizinės jėgos pranašumą turėję švedai lengvai įveikė „Snaiperio“ komandą rezultatu 95:61.

Rungtynių fotogaleriją galite rasti čia.