Krepšinio aikštelėje – jauniausi Kauno krepšininkai

2020-02-24

Paskutinį kalendorinį žiemos sekmadienį, skambūs šūksniai aidėjo Lietuvos sporto universiteto sporto salėje, kurioje jauniausieji krepšininkai dalyvavo Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ organizuojamame 2020 Kauno darželinukų čempionato 1-ame etape.

Jau ne pirmus metus organizuojamas čempionatas, patiems mažiausiems Akademijos sportininkams, džiugina kiekvieną. Mažieji sportininkai džiaugiasi, kad aikštelėse pagaliau gali parodyti ką išmoko per treniruotes, o treneriai šypsosi, jog treniruojami darželinukai nuo mažens turi galimybę susipažinti su krepšinio sporto šaka. Vaikai ne tik mokosi žaisti krepšinį, bet ir jį „įsimyli“, o tėveliai neatsidžiaugia savo vaikų motyvacija ir kiekvienu taikliu metimu.

Krepšinio Akademija „Snaiperis“ organizuoja čempionatą 5-us metus iš eilės ir  kiekvienais metais sulaukia vis daugiau dalyvių dėmesio, o šiais metais mūsų Akademijos darželinukų krepšinio šventėje dalyvavo net 28 komandos. Kai kuriems darželinukams šis čempionatas yra pirmas, tačiau tikrai ne paskutinis. 12 stipriausių komandų pateko į finalinį etapą (FINAL-12), o kitos 16 komandų pateko į antrąjį etapą, kuriame kovos dėl „Mažosios taurės“. Finaliniai etapai vyks balandžio mėnesį.

KA „Snaiperis“ direktorius Kęstutis Matulaitis apie kasmet rengiamą darželinukų čempionatą:

„Po šio čempionato lieka tik geriausios emocijos. Tai puikus laikas ne tik mažiausiems Akademijos krepšininkams, bet ir jų tėveliams, bei treneriams. Vaikai motyvuoti, visi turi svajonių ir siekia būti geriausiais, žaidžia iš visų jėgų ir tai išgyvena. Tėveliai ploja, skanduoja, šokinėja aplink aikšteles ir sukuria fantastišką atmosferą – ačiū visiems! Tai ne tik puikus krepšinio renginys, bet ypatingas tėvų ir vaikų laikas kartu!“

Nauja patirtis darželinukams. Krepšinio Akademija „Snaiperis“ džiaugiasi, kad čempionatas daugeliui mažųjų sportininkų atmintyje išliks, kaip pirmasis krepšinio čempionatas, nuo kurio jie po truputį augina savo charakterį, pamilsta krepšinio sporto šaką.

Ačiū visiems, kurie ten buvote, kantriai laukėte, sukūrėte puikią atmosferą, džiaugėtės krepšiniu ir jauniausiais Kauno miesto krepšininkais!

Daugiau nuotraukų rasite nuorodoje: https://www.facebook.com/pg/kasnaiperis/photos/?tab=album&album_id=2790887677663451