Mūsų auklėtinis – Ernestas Jaškus: nenuleisk rankų net kai nesiseka, o treniruokis daugiau nei kiti!

2020-03-27

@LCC.Moose nuotr./ Ernestas Jaškus 2019/2020 sezone atstovavo LCC tarptautinį universitetą

Ernestas Jaškus Krepšinio Akademijos „Snaiperis“ (2008-2019) auklėtinis, šį 2019/2020 metų sezoną, atstovavo LCC tarptautinį universitetą (Klaipėda). Universiteto komanda varžėsi Lietuvos studentų krepšinio lygoje ir Regionų krepšinio lygos A divizione.

Ernestas Jaškus – vienas naudingiausių komandos krepšininkų. Krepšininkas Lietuvos studentų krepšinio lygoje vidutiniškai per rungtynes rinko po 14,3 taško, po 6,7 atkovoto kamuolio, atlikdavo po 2,3 rezultatyvaus perdavimo, po 2,0 perimtus kamuolius bei 14,3 naudingumo balo.

Regionų krepšinio lygoje (A divizionas) Ernestas Jaškus buvo dar labiau naudingesnis savo komandai, vidutiniškai rinko po 15,0 taškų, 5,4 atkovoto kamuolio, po 2,6 rezultatyvaus perdavimo, po 1,9 perimto kamuolio bei 17,0 naudingumo balo.

Paklausus Ernesto Jaškaus, ką prisimena apie savo pradžią krepšinyje, jis pasakojo:  „Treniruotes Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ pradėjau būdamas aštuonerių. Su komanda daug keliaudavome po užsienį, kiekvienais metais stengdavomės aplankyti vis naują šalį ar miestą. Tarptautiniai turnyrai man visi buvo labai įsiminti, nors ir nepavyko visų laimėti, tačiau nenorėčiau nei vieno iš jų pamiršti. Kelionėse visada smagu, o ypatingai kai aplink supa puikūs komandos draugai. Krepšinio Akademijoje „Snaiperis“ ne tik išmokau žaisti krepšinį, bet ir supratau, kaip reikia elgtis bei būti geresniu žmogumi. Krepšinis – mano gyvenimo dalis. Kiekvieną dieną aš atiduodu save ir kai nesiseka suprantu, kad nereikia nuleisti rankų, o treniruotis dar daugiau nei kiti.“

Buvęs Ernesto Jaškaus treneris Kęstutis Matulaitis tvirtino: „Ernestas talentingas ir tikiu, kad dar ne vieną dieną išgirsite apie jį. Jis dar tik pradeda žengti žingsnius į vyrų krepšinį tačiau visi pastebi jo turimą potencialą ir galimybes aikštelėje. Ernestas Jaškus kiekvienas metais vis labiau progresuoja ir tikiu, kad jo charakteris, ir noras tapti tuo kuo nori, atidarys jam dar ne vienas duris. Aš juo labai tikiu“.  

Pateikiame vaizdo reportažą po paskutinių, šiais metais, Lietuvos studentų krepšinio lygos.